Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


03.07.2014

119 засуджених звільнено по амністії з Кременчуцької ВК управління ДПтС у Полтавській області (№69)


Всього, з дня набрання чинності ЗУ «Про амністію у 2014 році», з установи по амністії звільнено 119 засуджених


119 засуджених звільнено по амністії з Кременчуцької ВК управління ДПтС у Полтавській області (№69)

1 липня поточного року адміністрацією Кременчуцької виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області /№69/ відповідно до Закону України «Про амністію у 2014 році» виконано рішення суду щодо звільнення від подальшого відбування покарання у виді позбавлення волі іще 22-х засуджених установи.

Всього, з дня набрання чинності ЗУ «Про амністію у 2014 році», з установи по амністії звільнено 119 засуджених. Усі звільнені особи, були засуджені за злочини, які не поєднані з насильством, небезпечним для життя і здоров’я, та на день набрання чинності Закону відбули не менше однієї чверті призначеного строку основного покарання чи невідбута частина покарання у яких на день набрання чинності Законом становить менше одного року.

27-и засудженим, відповідно до ст. 6 ЗУ «Про амністію у 2014 році», не відбуту частину покарання скорочено наполовину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Військомати Полтавщини набирають резервістів

Чинне законодавство також передбачає можливість й особистого звернення засудженого чи його захисника до суду з питанням розгляду щодо застосування амністії, чим і скористалась значна кількість засуджених установи. Але у 152-х випадках ухвалою суду відмовлено у застосуванні до них амністії.

Близько 20 справ засуджених, які утримуються в установі, ще знаходяться на розгляді щодо можливості застосування до них амністії.

Прес-служба управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській областіСхожі матеріали:
👁 894
Категорія: Актуально
Теги: Кременчуцьк, амністія, засуджені

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ