Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


15.06.2024

Держава допоможе вразливим категоріям людей оплачувати послуги з електропостачання


Держава допоможе тим, хто не може дозволити оплачувати послуги з електропостачання за новим тарифом


електропостачання

Важливий міжнародний тиждень для нашої держави. Такі необхідні для України оборонні рішення. І не менш суттєві – у сфері енергобезпеки. Ворог зруйнував значну частину потужностей генерації та продовжує бити по енегооб’єктах. Наслідки відчуває вся країна. На Полтавщині, як і в інших областях, застосовують погодинні відключення, а часом – і аварійні.

«Енергетики роблять усе можливе, щоб збалансувати енергосистему. Але дефіцит електроенергії є. Щоб не залишитися без світла, втримати енергосистему, уряд прийняв рішення про підвищення тарифу. Це складний, але необхідний крок. Адже попереду в країні – масштабна реконструкція. Вона потребує величезних сил і коштів», – зауважив Філіп Пронін.

Держава допоможе тим, хто не може дозволити оплачувати послуги з електропостачання за новим тарифом. Люди отримуватимуть допомогу – адресні субсидії. Крім того, протягом наступного опалювального періоду передбачено пільговий тариф для споживачів, які використовують електроопалювальні установки.

«Ми вже маємо досвід минулих зим. Тільки-но закінчився опалювальний сезон, уже почали готуватися до наступного. Водночас розуміємо, наскільки ощадливе споживання наразі необхідне. І саме спільно можемо вже зараз допомагати нашим енергетикам, використовуючи світло економно, – наголосив Філіп Пронін. – Разом подолаємо всі виклики».

Схожі матеріали:
👁 383
Категорія: Зверніть увагу!
Теги: Електропостачання
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ