Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


19.06.2024

FARDIER MKII, універсальна машина розмінування, здатна працювати до 12 годин без дозаправки та перезарядження


Компанія Soframe представила FARDIER MKII, універсальну машину розмінування, оснащену для роботи в небезпечних зонах, що має позашляхові можливості та


FARDIER MKII, універсальна машина розмінування

Компанія Soframe представила FARDIER MKII, універсальну машину розмінування, оснащену для роботи в небезпечних зонах, що має позашляхові можливості та широкий діапазон дії. Ця машина спеціально розроблена для багатоцільового використання, що робить її безцінним активом для воєнних операцій.

FARDIER MKII має повну масу автомобіля 3,5 тонни та приводиться в дію двигуном з гідравлічною трансмісією. Оснащений системою приводу 4x4 з усіма кермовими колесами, що підвищує його маневреність на складній місцевості. Розміри машини складають 4300 мм завдовжки, 2600 мм завширшки і 1800 мм заввишки, що забезпечує компактну, але потужну платформу для виконання різних завдань.


FARDIER MKII, універсальна машина розмінування
 

Однією з особливостей FARDIER MKII є запас ходу, що перевищує 12 годин, що гарантує, що він може виконувати тривалі місії без необхідності частої дозаправки або перезарядки. Розширений запас ходу у поєднанні з позашляховими можливостями робить FARDIER MKII надзвичайно адаптованим автомобілем, що підходить для різних сценаріїв експлуатації.

FARDIER MKII, універсальна машина розмінування
 

FARDIER MKII можна буксирувати та керувати ним дистанційно, що забезпечує гнучкість у розгортанні та використанні. Ця можливість дистанційного керування дозволяє операторам виконувати розмінування та інші небезпечні завдання на безпечній відстані, що значно знижує ризик людського життя.


FARDIER MKII, універсальна машина розмінування
 

Машина FARDIER MKII значно підвищить оперативні можливості збройних сил, надаючи надійний та універсальний інструмент для сучасних військових та гуманітарних місій.


FARDIER MKII, універсальна машина розмінуванняСхожі матеріали:
👁 116
Категорія: Технології
Теги: машина для розмінування, розмінування, комплекси для розмінування
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ