Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


13.11.2021

Гребінківська міська рада: засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС (12 листопада 2021 р.)

Про епідемічну ситуацію на території Гребінківської міської територіальної громади, яка пов’язана з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19

12 листопада 2021 року відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно - екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області по питанню епідемічної ситуації на території Гребінківської міської територіальної громади, яка пов’язана з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС
 

Протокол рішення

ГРЕБІНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОТОКОЛ
засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

12 листопада 2021 року                              м. Гребінка                                         № 13

Головував: Зінченко Володимир Миколайович.- заступник голови місцевої комісії з
питань ТЕБ та НС.
Присутні члени комісії: (список додається).
Протокол вів:– секретар комісії Сидоренко А.М.

Порядок денний:

Про епідемічну ситуацію на території Гребінківської міської
територіальної громади, яка пов’язана з поширенням гострої респіраторної
хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

СЛУХАЛИ:

Інформацію Директор КНП "Гребінківська міська лікарня" Кривошея В.І.,
директора КНП "Гребінківський ЦПМСД" Литвиненко С.П., головного спеціаліста
Лубенського РУ ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області Гондарєва В.І..

ВИРІШИЛИ:

1. Інформацію посадових осіб прийняти до відома.

2. Установам , організаціям (незалежно від форми власності ) Гребінківської міської територіальної громади з 00 год. 00 хв. 07 листопада 2021 р. виходячи з епідемічної ситуації на територіЇ відповідного підпорядкування та у разі відсутності 100% імунізації та наявності COVID – сертифікату у співробітників (організаторів) та відвідувачів (учасників) вказаних закладів (заходів) запровадити додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи, застосувавши заборону на:
 
2.1.Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

2.2. Приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності.

2.3.Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:
 
✔️ приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які торгують товарами наторговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими засобами масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, без обмеження доступу відвідувачів до інших товарів, представлених в асортименті зазначених суб’єктів господарювання;

✔️ торговельної діяльності із здійсненням адресної доставки замовлень;

✔️ провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, перукарень та салонів краси за попереднім записом;

✔️ виконання робіт із збирання і заготівлі відходів;

✔️ провадження діяльності з надання телекомунікаційних послуг.

Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність з надання телекомунікаційних послуг, здійснюється за попереднім записом.

2.4. Приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи автоконцертів, автокінотеатрів, історико-культурних заповідників, суб’єктів господарювання діяльність яких пов’язана з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеозйомки, за умови обмеження доступу до місця зйомки (знімального майданчика) сторонніх осіб та використання персоналом (крім акторів під час знімального процесу), залученим до виробництва аудіовізуального твору, засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно. Діяльність суб’єктів господарювання, пов’язана з виробництвом аудіовізуальних творів, не є масовим заходом.

2.5. Приймання у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах, відвідувачів, крім спортсменів національних збірних команд України та їх тренерів за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.

2.6. Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників, заходів з оцінювання якості освіти.

2.7. Роботу закладів громадського харчування та місць для харчування в готелях з 22-ї години до 6-ї години наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів.

2.8. Діяльність ринків, крім продовольчих.

2.9. Здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним (міським, внутрішньо обласним тощо) та залізничним транспортом, крім транзитних перевезень та перевезень:
 
✔️ працівників/персоналу підприємств, установ, організацій, що віднесені до об’єктів критичної інфраструктури (медичний персонал лікувальних установ, працівники підприємств життєзабезпечення, органів внутрішніх справ, прокуратури, суду, управління служби безпеки України, збройних сил України, закладів освіти, рятувальних підрозділів тощо), за перепустками, виданими за місцем прикладання праці, а також виданих органами місцевого самоврядування за місцем проживання/роботи;

✔️ легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія в яких не більше 5 осіб без урахування дітей віком до 14 років;

✔️ службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ у межах кількості для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які проінформовано не менше ніж за два дні органи Національної поліції;

✔️ пасажирів автомобільного транспорту у міжнародному сполученні за наявності у них лабораторно підтвердженого негативного результату тестування на COVID- 19 методом полімеразної ланцюгової реакції, яке проведено не більш як за 72 години до дня поїздки.

2.10. Відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім учнів (вихованців) закладів дошкільної освіти, 1-4 класів, спеціальних шкіл, навчально- реабілітаційних центрів за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів (вихованців).

ТЕРМІН : по 19.11.2021 р включно.

2.11. Керівникам Регіональній філії Південної залізниці Полтавської Дирекції залізничних перевезень станція Гребінка,АТ «Укрзалізниця» Вокзальна компанія Виробничий підрозділ вокзал Київ-Пасажирський Вокзал станція Гребінка, Пасажирське вагонне ДЕПО( ЛВЧД-10) Гребінка , Локомотивне ДЕПО (ТЧ-12) Гребінка , установ та організацій , суб’єктів підприємницької діяльності, в місцях масового скупчення людей вжити заходів по дотриманню масочного режиму, та протиепідеміологічних вимог COVID-19.

2.12. Директору КНП "Гребінківський ЦПМСД " вжити заходів по розмежуванню потоку пацієнтів на вакцинацію та хворих .

ТЕРМІН : по 15.11.2021 р включно

3. Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов'язаної з поширенням гострого респіраторного захворювання COVID-19, з метою посилення контролю за дотриманням суб’єктами господарювання правил карантину людей, санітарно- гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами на території Полтавської області:
 
3.1. Створити групи для проведення комісійних перевірок з дотримання протиепідемічного режиму суб’єктами господарювання, громадянами на відповідних адміністративних територіях за напрямками:

3.1.1 об’єктів торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами (у т.ч. тимчасових споруд (МАФ), агропродовольчих ринків, сільськогосподарських ярмарків тощо), об’єктів громадського харчування, об’єктів надання побутових послуг, закладів розміщення (готелі, хостели, кімнати відпочинку тощо), закладів з надання стоматологічної допомоги та інших закладів і установ, які передбачають приймання відвідувачів (з числа представників СПДNo 1 ВП No 1 Лубенського РВП ГУ МВС України у Полтавській області, Лубенського РУ ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області, представників Гребінківської міської ради).

3.1.2 закладів дошкільної освіти, закладів загальної середньої, позашкільної освіти (з числа представників СПДNo 1 ВП No 1 Лубенського РВП ГУ МВС України у Полтавській області, Лубенського РУ ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області, представників відділу освіти Гребінківської міської ради).;

3.1.3 підприємств у галузі транспорту (з числа представників СПДNo 1 ВП №1 Лубенського РВП ГУ МВС України у Полтавській області, Лубенського РУ ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області, представників Гребінківської міської ради). ;

3.1.4 громадських місць (парків, скверів, зон відпочинку, кладовищ тощо), з числа представників ( СПДNo 1 ВП №1 Лубенського РВП ГУ МВС України у Полтавській області, Лубенського РУ ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області, представників Гребінківської міської ради);

3.2. Розробити графіки проведення комісійних перевірок з урахуванням обмежувальних заходів відповідно до рівня епідемічної небезпеки на території області та прийнятих рішень місцевими комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо додаткових обмежень;

3.3. Робочій групі – забезпечити контроль за дотриманням суб’єктами господарювання вимог щодо проведення профілактичних і протиепідемічних заходів на період карантину (згідно з опитувальниками), що викладені у постанові Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» No 1236 від 09.12.2020 (зі змінами) та Тимчасових рекомендаціях щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину, затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря;

3.4. При виявленні порушень членам робочих груп з числа осіб, уповноважених складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачених статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, складати протоколи про адміністративні правопорушення;

3.5. Лубенському районному управлінню Головного управління Держпродспожислужби України у Полтавській області, СПДNo 1 ВП №1 Лубенського РВП ГУ МВС України у Полтавській області, забезпечити контроль за складанням уповноваженими посадовими особами протоколів про адміністративне правопорушення за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (у разі їх виявлення) за недотримання вимог щодо проведення профілактичних і протиепідемічних заходів на період карантину.

4. Начальнику відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи Гребінківської міської ради про стан виконання п.3 надати інформацію до секретаріату регіональної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки i надзвичайних ситуацій Полтавської області в термін до 12-00 12.11.2021 (електронна пошта: regtebnspI@ukr.net).

5. Відділу інформаційного забезпечення Гребінківської міської ради, старостам забезпечити широке інформування та роз’яснювальну роботу серед населення щодо введення додаткових заходів у тому числі і обмежувальних.

В.о Голови місцевої комісії ТЕБ і НС Володимир ЗІНЧЕНКО
Секретар комісії Анатолій СИДОРЕНКО


Схожі матеріали:
👁 795
Категорія: Гребінківська міська територіальна громада
Теги: засідання місцевої комісії, Гребінка, громада, епідемічна ситуація

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ