Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Міська рада    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


Плазмовий реактивний двигун, що розробляється в Китаї, може використовувати в якості палива людську сечу
Двигун VASIMR може істотно скоротити час подорожі від Землі до Юпітера або до всіх інших планет

Плазмовий реактивний двигун, може використовувати в якості палива людську сечу

Група китайських дослідників представила нову конструкцію плазмового реактивного двигуна VASIMR, який може використовуватися не тільки в Космосі, а й в атмосфері.

Такий тип двигуна може стати еволюцією в аерокосмічній промисловості, універсальним і більш вигідним засобом. Одна з головних переваг плазмових двигунів - це те, що вони не вимагають анодів, високовольтних мереж і катодів для прискорення заряджених частинок, а навпаки використовують струм, який генерує електричну дугу. Така тенденція призводить до меншої швидкості вихлопу.


Плазмовий двигун, може використовувати в якості палива - сечу
 

Реактивний двигун VASIMR може використовувати різні види ракетного палива: двоокис вуглецю, аргон або людську сечу. Чому навіть сечу? А тому що з неї може генеруватися вихідна плазма, яка необхідна для створення паливної енергії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Автономні автомобілі Amazon готують до роботи в умовах поганої погоди

Двигун VASIMR може істотно скоротити час подорожі від Землі до Юпітера або до всіх інших планет: наприклад, з 6 років до 14 місяців. Політ від Землі до Марса може зайняти всього лише 39 днів замість 6 місяців. Скорочення таких поїздок, крім часу, знизить ще і фінансові витрати компаній.


Плазмовий двигун, може використовувати в якості палива - сечу
 

Дослідники Інституту технічних наук Уханьского університету замість газу ксенону використовували повітря і електрику, як альтернативне джерело енергії. Після вдалих випробувань, вчені побачили, що двигун на цих джерелах створює нормальну тягу, яка знаходить застосування в сучасних літаках
 

Плазмовий двигун, може використовувати в якості палива - сечу
 

Інноваційний метод є більш екологічним та ефективним. Також, він здатний при споживанні електричної потужності 400 Вт видавати рушійну силу з повітряним потоком. Розробка може використовувати батарею Tesla Model S, що дозволить налагодити перспективне співробітництво для подальших космічних досліджень.

Схожі матеріали:
   Категорія: Технології | Переглядів: 96
Теги: польоти в космос, ракетний двигун, плазмовий двигун, реактивний двигун | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ