Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


03.06.2018

Результати кампанії декларування доходів громадян


Підсумки кампанії декларування підвів начальник Лубенської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області


декларування доходів громадянПідсумки кампанії декларування підвів начальник Лубенської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області Олександр Коломієць під час засідання «круглого столу».

«В ході проведення цьогорічної кампанії декларування працівники Лубенської ОДПІ орієнтувалися на налагодження партнерських взаємовідносин із платниками податків, добровільності сплати ними податків і створення умов, які гарантують обслуговування платників на належному якісному рівні, зокрема, надання консультаційної допомоги по заповненню податкових декларацій та проведення широкомасштабної роз’яснювальної роботи серед громадян щодо виконання свого громадянського обов’язку перед державою шляхом добровільного декларування отриманих доходів», - зазначив Олександр Коломієць під час засідання.

До Лубенської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області подано 5769 декларацій громадянами про отримані доходи за 2017 рік, в тому числі 3950 декларацій подано особами, що отримали дохід від реалізації с/г продукції та 9 осіб задекларували доходи в розмірі більше 1 млн. гривень.

Громадянами задекларовано доходів на суму 243,7 млн. грн., що на 96,3 млн. грн. більше проти 2016 року. Декларантами нараховано 16,4 млн. грн. податку з доходів фізичних осіб та 1,8 млн. грн. військового збору, що також більше проти минулого звітного періоду на 7,2 млн. грн. та 0,3 млн. грн. відповідно.

З початку року 283 громадян подали декларації про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки за витратами, понесеними протягом 2017 року, з них 237 громадянам вже повернуто з бюджету 427,3 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. Бажаючі реалізувати право на отримання податкової знижки за підсумками минулого року можуть подавати декларації впродовж усього 2018 року. У разі, якщо платник до кінця податкового року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки, таке право на наступні роки не переноситься.

Схожі матеріали:
👁 730
Категорія: Гребінківське відділення Лубенської ОДПІ
Теги: доходи, декларування

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ