Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


04.08.2018
Що треба зробити у день Марії Магдалини, аби бути красивим і взимку не сидіти голодним
Марія Магдалина - одна з найвідоміших жінок у релігійній історії

Що треба зробити у день Марії Магдалини, аби бути красивим і взимку не сидіти голоднимЦього дня, 4 серпня, вшановується пам'ять Марії Магдалини - однієї з найвідоміших жінок в релігійній історії. У православ'ї і католицизмі ставлення до Марії Магдалини різниться. Так, католики асоціюють її з блудницею, а в православній церкві вона відома як мироносиця.

Марія народилась у галілейському місті Магдала. У Новому завіті вона згадується лише кілька разів. Зокрема, саме Марію Магдалину Ісус вилікував від одержимості, а після цього вона сама стала послідовницею Христа і вже значно пізніше - однієї з жінок-мироносиць, які прийшли в печеру, щоб підготувати Ісуса до похорону і стали свідками його божественного воскресіння.

Після цього саме Марія Магдалина повідомила апостолам про таке чудо. Марія Магдалина була послідовницею Іоанна Богослова і проповідувала християнство в Римі. Померла вона в Ефесі.

4 серпня не тільки відправляються до церкви, але також після служби йдуть у ліс збирати ягоди. Господині займаються домашніми заготовками. Саме з цієї причини в народі день 4 серпня був відомий як Ягідниця.

У цей день селяни активно займалися прибиранням пшениці. Однак у деяких селах 4 серпня було поширене вірування, згідно з яким, навпаки, в поле виходити не можна - блискавка може вбити.

З давніх давен остерігалися у цей день робити польові роботи: градом поб'є, грозою уб'є, тому що цей день вважається і часто буває громовим. А також підмічали, великі роси цього дня — на гарну погоду та сірий льон.

Зазвичай до 4 серпня встигала чорна і червона смородина, з якої варили варення і готували на її основі лікарські засоби, оскільки знали, що ця ягода допомагає боротися з проявами застуди. Вирушали цього дня також збирати лісові ягоди.

Незважаючи на те, що роса 4 серпня вважалася згубною для рослин, жінки вірили в прикмети про те, що вона володіє чудодійними властивостями. У цей день дівчата вранці, до сходу сонця, виходили на луки і збирали росу. Обов'язково вмивалися росою, вірячи, що вона зробить обличчя білим і чистим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 4 серпня 2018 року о 18:00 годині розпочинається сезон полювання на пернату дичину

Прикмети 4 серпня:

Коли гроза - сіна буде за очі.

Грім гримить безперервно - буде град.

Коли на Марію сильні роси — льони будуть сірки і коси

Схожі матеріали:
   Категорія: Актуально | Переглядів: 544
Теги: літо, прикмети серпня, Серпень, прикмети, народні прикмети | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ