Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


28.09.2022

У Китаї тестують автомобілі на магнітній підвісці, які ширяють над дорогою швидкістю 230 км/год.

Автомобіль на магнітній підвісці був модифікований із звичайного транспортного засобу

автомобіль на магнітній підвісці

Автомобіль оснащений технологією магнітної левітації успішно пройшов випробування на шосе в провінції Цзянсу, Китай. У ході експерименту автомобіль масою 2,8 тонн парив на висоті 35 міліметрів над дорогою.

Також було проведено друге дорожнє випробування, під час якого автомобілі розігналися до 200 км/год. Загалом вісім автомобілів було протестовано на ділянці шосе завдовжки 7,9 км із максимальною швидкістю 230 кілометрів на годину.

Випробування проводилися під контролем транспортної влади та мали на меті вивчення конструкції доріг та заходів безпеки для практичного водіння на високій швидкості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дрон DeltaQuad Evo, з нерухомим крилом, дозволяє виконувати повітряні місії протягом 4,5 години без підзарядки

Автомобіль на магнітній підвісці був модифікований із звичайного транспортного засобу у рамках проекту, розробленого Південно-Західним університетом Цзяотун у Ченду. Установка масивів постійних магнітів для левітації була однією з небагатьох змін, внесених у транспортний засіб.


автомобіль на магнітній підвісці
 

Дорога була прокладена потужною кондукторною рейкою, яка дозволяла машині левітувати. Ден Цзіган, професор університету, сподівається, що технологія допоможе знизити споживання енергії та збільшити запас ходу автомобілів.

Китай може вже зараз створити виділену смугу для автомобілів на магнітній підвісці, що допоможе призвести до подальшого покращення дорожнього руху.

 


Схожі матеріали:
👁 139
Категорія: Технології
Теги: автомобіль, автомобіль на магнітній підвісці

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ