Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


16.03.2023

Взаємодія пробації та суб’єктів соціального патронажу Гребінківщини під час підготовки до звільнення осіб з місць позбавлення волі


Суб’єктами партнерства в ході дискусії знайдено спільні відповіді щодо вирішення проблемних питань засуджених осіб


Взаємодія пробації та суб’єктів соціального патронажу Гребінківщини

14 березня начальником Лубенського районного сектору пробації №1 Ларисою Туманевич проведено робочу зустріч з представниками організацій-партнерів, під час якої обговорено основні спільні дії за напрямом пенітенціарної пробації.

У заході взяли участь начальник відділу соціального захисту населення міської ради Тетяна Науменко, директор міського центру соціальних служб Валентина Даценко, начальник відділу Лубенської філії обласного центру зайнятості Наталія Широкова, заступник директора Гребінківського територіального центру соціального обслуговування Ольга Колотюк.

В ході зустрічі присутніми визначено спільний алгоритм допомоги особам, які готуються до звільнення з місць позбавлення або обмеження волі, а саме щодо трудового та побутового влаштування за обраним місцем проживання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Клієнтів пробації Гребінківщини закликали бути активними читачами бібліотеки замість зловживання алкоголем

Також обговорено напрямки здійснення соціального супроводу та сприяння в адаптації до життя у суспільстві звільнених осіб. Суб’єктами партнерства в ході дискусії знайдено спільні відповіді щодо вирішення проблемних питань засуджених осіб, які готуються до звільнення, що убезпечить у подальшому даних осіб від скоєння правопорушень.

Підводячи підсумки Лариса Туманевич зосередила увагу учасників заходу на перевагах пробації для суспільства, для держави та особи, яка вчинила правопорушення.

Лубенський районний сектор №1 філії ДУ "Центр пробації" в Полтавській області


Схожі матеріали:
👁 83
Категорія: Актуально
Теги: Гребінка, пробація

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ