Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Події
06.10.2021
15 років позбавлення волі отримав полтавець за, який забив до смерті касирку кіоску “ШвидкоГроші”

У Кременчуці винесли вирок чоловіку, який забив до смерті касирку кіоску “ШвидкоГроші”

У Кременчуці винесли вирок чоловіку, який забив до смерті касирку кіоску “ШвидкоГроші”

15 років позбавлення волі отримав полтавець за, який забив до смерті касирку кіоску “ШвидкоГроші” 15 років позбавлення волі із конфіскацією усього належного йому майна призначено Г. колегією суддів за вчинення нападу з метою заволодіння чужим майном, поєднаного із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень, та умисного вбивства з корисливих мотивів (ч.4 ст.187, п.6 ч.2 ст.115 КК України).

Про це повідомляє пресслужба Автозаводського районного суду.

04.10.2021 колегією суддів у складі головуючої судді Обревко Л.О., суддів Пальчик О.О., Малтиза А.В. ухвалено вирок, яким визнано винним Г. у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.187 (розбій, поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень), п.6 ч.2 ст.115 КК України (умисне вбивство з корисливих мотивів) та остаточно призначено йому покарання у виді позбавлення волі строком на 15 років із конфіскацією усього належного йому майна.

Позовні вимоги потерпілих задоволено повністю. Стягнуто з Г. на користь ТОВ «Споживчий центр» у відшкодування майнової шкоди 24 033,65 грн. та по 500 000,00 грн. на користь кожного потерпілого у відшкодування моральної шкоди (всього 2 500 000,00 грн.).

Судом установлено, що обвинувачений Г. 20.06.2020 із корисливих мотивів вирішив здійснити розбійний напад на кіоск «Швидко Гроші» з метою заволодіти грошовими коштами, які знаходились  у зазначеному кіоску.

Реалізуючи свій злочинний умисел, взявши заздалегідь заготовлений предмет – слюсарний молоток з дерев’яною ручкою, загорнутий в два полімерні пакети, близько 11:40 год. зайшов до  приміщення кіоску «ШвидкоГроші», запитав у касира про умови отримання грошової позики, та не наважившись виконати свій злочинний намір, вийшов на вулицю та перебував неподалік.

Пізніше, близько 17:10 год. Г. повторно зайшов до приміщення кіоску, дістав з пакету слюсарний молоток, обгорнутий в світлий пакет, та з метою подолання опору здійснив напад на касира, умисно нанісши не менше восьми ударів металевою частиною слюсарного молотка у голову потерпілої М., чим спричинив тяжкі тілесні ушкодження у вигляді множинних травм голови.

Виконавши свої злочинні дії, спрямовані на заподіяння смерті М., до кінця, обвинувачений Г. заволодів грошовими коштами ТОВ «Споживчий центр», які знаходились у кіоску «Швидко Гроші» та мобільним телефоном потерпілої, після чого з місця вчинення злочину зник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Полтавщині браконьєр наловив риби майже на 100 тисяч гривень (ФОТО)

21.06.2020 від отриманих тілесних ушкоджень – множинних травм голови, що ускладнились крововиливами під оболонки та речовину головного мозку, які стосовно живої особи мають ознаки тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть, потерпіла М. померла у реанімаційному відділенні лікарні.

Обвинувачений Г. свою вину в умисному заподіянні смерті потерпілій М. визнав повністю.

Схожі матеріали:
   Категорія: Події | Переглядів: 807
Теги: КРЕМЕНЧУК, Швидко Гроші, касир
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ