Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   






В медичних закладах Полтавської області 9% обладнання потребують невідкладного ремонту

Кожен лікар знає, що ефективність його роботи значною мірою залежить від технічного стану приладів медичного призначення.

Зокрема, найменша неточність у роботі діагностичного та лабораторного обладнання може призвести до встановлення хибного діагнозу, що зведе нанівець зусилля найдосвідченіших медиків.

Користі від процедур, проведених за допомогою апаратів, характеристики яких не відповідають за ... Читати далі »

  11.06.2012 | Категорія: Полтавщина | Переглядів: 1378
Коментарі (0)

Сьогодні розпочинається Петрівський піст: постуємо до 12 липня

11 червня цього року починається Петрів піст, який починається через тиждень після Святої Трійці, у понеділок після Неділі Всіх Святих. Триває він до свята апостолів Петра і Павла (12 липня).

Петрівський піст (у народі — Петрівка) присвячений апостолам Петру і Павлу, яких церква величає Першоверховними.

Петрів піст закінчується завжди 12 липня, у день святкування пам’яті святих апостолів Петра і Павла, а ось початок його залежить від Пасхи. Розпочинається він то ... Читати далі »

  11.06.2012 | Категорія: Культура | Переглядів: 1409
Коментарі (0)

У народі колись 11 червня вшановували Феодосію

Говорили: «Ходить Феодося й дивиться на колосся» або ж «Прийшла Феодосія і дивиться, хто і як сіяв», адже у цей час колись зацвітало жито, молодь ходила на «величання жита», водила хороводи і співала величальні пісні до врожаю.

А ще з давніх часів день Феодосії вважається нещасливим днем: «День святої Феодосії вартий один усіх понеділків».

У минулі часи в цей день спостерігали за горобцями: якщо вони веселі, рухливі, забіякуваті – на хорошу погоду.

На Федосію годують х ... Читати далі »

  11.06.2012 | Категорія: Культура | Переглядів: 1289
Коментарі (0)

Іспанія - Італія: красива нічия

Груповий етап. Група С

10 червня 2012, стадіон "PGE Арена Гданськ", Гданськ
Арбітр: Віктор Кошшоі

Іспания - Італія 1:1

Голи: Ді Натале, 60, Фабрегас, 63
Попередження: Маріо Балотеллі, 37, Леонардо Бонуччі, 66, Хорді Альба, 68, Джорджо К'єлліні, 79, Альваро Арбелоа, 84, Фернандо Торрес, 85, Крістіан Маджо, 89

Іспанія: Ікер Касільяс, Херард Піке, Серхіо Рамос, ... Читати далі »


  10.06.2012 | Категорія: Спорт | Переглядів: 1434
Коментарі (0)

Красивой быть просто! Как с помощью простых подручных средств можно ухаживать за телом и лицом

Для того, чтобы оставаться красивой и привлекательной не обязательно тратить на косметические средства много денег, вполне помогут подручные средства и продукты питания, которые есть в доме и на кухне у любой хозяйки. Мы раскроем вам несколько секретов про их эксплуатации!
Лед. Он сделает твою кожу эластичной. Возьми несколько кубиков льда и положи их в тонкую ткань. Теперь начинай ... Читати далі »

  10.06.2012 | Категорія: Здоров'я | Переглядів: 1489
Коментарі (0)

Якого майбутнього найближчим часом очікувати локомотивному депо Гребінка?

Місяць тому, читачам газети "Магістраль", у черговий раз запропонували у рамках проекту "Народний журналіст" самостійно проінтерв'ювати керівництво залізничного транспорту України.

Через газету ставилися питання, які цікавлять читачів.

Усі вони були передані особисто першому заступникові Генерального директора Укрзалізниці Сергію Болоболіну.

Він з усіма запитаннями ознайомився, дав відповідні доручення Головним управлінням Укрзалізниці, щоб ї ... Читати далі »

  09.06.2012 | Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 2584
Коментарі (0)

Тістечка і цукерки погіршують пам'ять?

Учені не радять налягати на солодке перед іспитами і розумовою роботою

Якщо мають відбутися серйозні розумові навантаження, зазвичай хочеться з'їсти щось солодке. Вважається, що шоколад і цукор допомагають краще запам'ятовувати нову інформацію.

Проте американські учені спростовують цю теорію, вважаючи, що солодощі заспокоюють нерви, а пам'ять, навпаки, погіршують.

Вчені з університету Каліфорнії в Лос-Анджелесі провели експеримент на щурах. Тваринам давали розчин фруктози, який ... Читати далі »

  09.06.2012 | Категорія: Здоров'я | Переглядів: 1174
Коментарі (0)

Працівниками ВДАІ Гребінківського РВ затриманий автомобіль «DAEWOO- LANOS TF69Y», який був у розшуку

За останню добу у Полтавській області працівниками ДАІ виявлено та припинено 229 порушення ПДР, з яких:
 Керування т/з в нетверезому стані 24
 Перевищення швидкості 50
 Порушення правил обгону 1
 Створення аварійної ситуації 0
 Порушення правил проїзду перехресть 2
 Порушень пішоходами 10
 Було затримано: 4
 Осіб підозрілих у скоєнні злочину 2
 Порушників гр ... Читати далі »

  09.06.2012 | Категорія: Події | Переглядів: 1712
Коментарі (0)

Трьома життями мало не поплатилися на Полтавщині отруївшись фумігантами 

Трьома життями мало не поплатилася (випадок був у м. Гребінка, Полтавська обл.) минулого тижня Україна за недбальство чиновників, які не забезпечили нормативними документами такий потенційно небезпечний, але вкрай потрібний вид аграрних робіт, як фумігація (обробка зерна на складах і сховищах високотоксичними газами).

За словами президента Всеукраїнської громадської організації «Фумігаційна асоціація» Тамари ... Читати далі »

  08.06.2012 | Категорія: Події | Переглядів: 1430
Коментарі (0)

Стан правопорядку на Полтавщині за добу (з 7 по 8 червня 2012 року)

Упродовж доби, з 7 по 8 червня, у Полтавській області зареєстровано 58 повідомлень про злочинні посягання, з них 44 злочини розкрито.

За вказаний період скоєно 29 крадіжок, 1 хуліганство та 1 грабіж. Виявлено 14 фактів незаконного обігу наркотиків та 3 факти незаконного обігу зброї.

Розкрито 15 злочинів, які скоєні раніше засудженими.

На автошляхах області сталися 4 дорожньо-транспортні пригоди, в яких 3 особи травмовані та 1 особа загинула.

... Читати далі »

  08.06.2012 | Категорія: Полтавщина | Переглядів: 1307
Коментарі (0)