Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Полтавщина
03.04.2013
Державна служба охорони Полтавщини закликає аграріїв бути уважними щодо надійного захисту хімікатів

Скоро на полях Полтавщини розпочнуться сільськогосподарські роботи

Державна служба охорони Полтавщини закликає аграріїв бути уважними щодо надійного захисту хімікатів

Скоро на полях Полтавщини розпочнуться сільськогосподарські роботи.

Беручи до уваги аграрні потужності Полтавської області та схоронність майбутнього урожаю, ДСО закликає аграріїв бути уважними та вживати вичерпних заходів щодо його надійного захисту.

Сьогодні, перш за все мова, йде про збереження мінеральних добрив та їхніх концентратів, ціна на які варіюється від кількох тисяч до десятків тисяч гривень. На цьому ґрунті сьогодні вже з’являються випадки порушення

цілісності приміщень господарств та зазіхання на майнові інтереси аграріїв.

Чомусь зловмисники вважають, що залишаться не поміченими, а на викраденому зможуть добряче заробити. Тож власникам варто подбати про укріплення та охорону місць збереження цінних добрив, щоб не стати жертвою злодіїв перед початком польових робіт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Полтавщині відкрили родовище газу із запасом 700 мільйонів кубів

На теренах сільськогосподарських угідь Миргородщини та Хорольщини вже протягом кількох років працівники Державної служби охорони забезпечують цілодобовий захист хімікатів, гербіцидів, техніки та підприємств зі зберіганням і переробкою сільськогосподарських продуктів. Тому аграрії цього регіону впевнені в надійному захисті свого бізнесу від протиправних посягань. Нагляд за територією здійснюється за допомогою як фізичної, так і технічної охорони, тому безпека майна гарантується.

Усім власникам угідь варто звернути увагу на збереження матеріальних цінностей та належний захист підсобних приміщень, перевірити їх цілісність та наявність добрив, щоб до польових робіт приступити вчасно.

УДСО при УМВС України в Полтавській області


Схожі матеріали:
   Категорія: Полтавщина | Переглядів: 981
Теги: Весна, ДСО, захист, Полтавщина, Приміщення, хімікати
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ