Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

27.12.2013

ДМС Полтавщини застерігає щодо небезпеки шахрайських дій з боку приватних фірм при оформленні закордонного паспорта

За бажанням оформити документ можна за 20 робочих днів у звичайному порядку

ДМС Полтавщини застерігає щодо небезпеки шахрайських дій з боку приватних фірм при оформленні закордонного паспорта

Сьогодні Державна міграційна служба України є єдиним державним органом, уповноваженим, яка приймає, оформляє і видає паспорт громадянина України для виїзду за кордон, а також виконує інші функції, визначені законодавством України про громадянство та імміграцію.

 Аналізуючи ситуацію в Полтавській області по наданню послуги з оформлення та видачі закордонного паспорта простежується тенденція до збільшення кількості поданих заяв. Так, за 11 місяців поточного року із відповідними заявами до Управління Державної міграційної служби області звернулося близько 27,5 тис. осіб, тоді як у минулому –19,8 тис., що на 39,8 відсотків більше.

Державною  міграційною службою України вживаються заходи для спрощення та прискорення процедури оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон. З цією метою було внесено зміни до законодавства, що дозволяє звернутися з отримання цієї послуги у будь-якому підрозділі Управління Державної міграційної служби України в Полтавській області (який здійснює надання таких послуг), незалежно від місця реєстрації. Також відповідно до внесених змін тепер не має необхідності подання довідки з військових комісаріатів для чоловіків, які підлягають призову на військову службу.

Замовити послугу з оформлення закордонного паспорта в місті Полтава можна за адресою провулок Шкільний, 4.

Приміщення, де працює сектор з централізованого оформлення документів №1 Управління Державної міграційної служби області розташоване  в центрі міста неподалік від стадіону «Ворскла» за Аграрною академією.

Створені необхідні умови для людей з обмеженими вадами та для зручності громадян у приміщенні встановлено банківський термінал, що дозволяє сплатити на місці необхідні послуги без комісії.

Документи, які необхідно при собі мати це оригінал паспорта громадянина України, облікову картку про присвоєння реєстраційного номера платника податку. Фотографування заявника відбувається при прийомі документів за допомогою обладнання Державної інформаційної системи.

За бажанням оформити документ можна за 20 робочих днів у звичайному порядку, або достроково – за 7 робочих днів. У першому випадку вартість зазначеної послуги складе 377,15 грн., у другому – 634,30 грн., не враховуючи пільг із сплати державного мита, наявних у заявника, або вартості супутніх послуг, що можна отримати за бажанням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Гребінці відкрили головну міську ялинку (ФОТО)

Детальнішу інформацію щодо переліку необхідних документів для оформлення закордонного паспорта, вартості зазначеної послуги, адресу та графік роботи підрозділів з прийому громадян можна знайти на офіційному веб – сайті ДМС України: dmsu.gov.ua, або отримати інформаційну консультацію, звернувшись до будь – якого територіального підрозділу Управління Державної міграційної служби області.

Управління Державної міграційної служби області застерігає громадян про небезпеку шахрайських дій з боку приватних фірм, які користуються необізнаністю населення, особливо з сільської місцевості, пропонують свої послуги з оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду закордон, внаслідок чого люди втрачають не лише час, а й гроші. Врешті громадяни змушені все рівно звертатися до підрозділів Державної міграційної служби за оформленням та отриманням паспортів.

Звісно вирішувати кожен має особисто : чи втрачати йому свої гроші та час, чи одразу звернутися до державного органу, який не лише видає документи, а й несе відповідальність за своєчасність та правильність їх оформлення, і забезпечує збереження персональних даних особи.

Управління ДМС України в Полтавській області


Схожі матеріали:
👁 1575
Категорія: Суспільство
Теги: пспорт, закордонний паспорт, документ, шахраї
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ