Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Суспільство
06.11.2021
До Дня працівника соціальної сфери у Гребінці посадили плодові дерева та провели соціальні візити

7 листопада 2021 року відзначають День працівника соціальної сфери

До Дня працівника соціальної сфери у Гребінці провели соціальні візити

До Дня працівника соціальної сфери у Гребінці посадили плодові дерева та провели соціальні візити7 листопада 2021 року  відзначають День працівника соціальної сфери. Напередодні свята у Гребінківській ОТГ провели соціальні візити та разом з підопічними поважного віку висадили плодові дерева. Організували відвідування на дому Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» спільно з Гребінківським територіальним центром соціального обслуговування.

У громадській організації «Твій Світ» привітали теплими словами та побажаннями активних учасників допомоги вдома, якими є волонтери старшого віку та працівники соціальної сфери, які відповідально ставляться до своєї справи і допомагають нужденним.

Під час чергового відвідування вдома люди старшого віку отримали емоційну підтримку та разом з волонтерами та фахівцями територіального центру висадили плодові дерева.

Допомогли волонтери і у доставці продуктів першої необхідності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День працівника соціальної сфери

Тож, громадська організація «Твій Світ» зичить працівникам соціальної сфери, зокрема партнерам Гребінківському територіальному центру соціального обслуговування  міцного здоров’я, радості, благополуччя та підтримки від держави. Громадські активісти дякують працівникам територіального центру соціального обслуговування за співпрацю.

Відвідування вдома відбулися у рамках проєкту "Розширення стійких соціальних взаємозв'язків осіб, які постраждали від нацизму та їх залучення в життя Гребінківської об'єднаної територіальної громади" що здійснюється за підтримки Німецького фонду "Пам'ять, відповідальність і майбутнє" у рамках програми «Ми поруч!».

 

До Дня працівника соціальної сфери у Гребінці провели соціальні візити

 

До Дня працівника соціальної сфери у Гребінці посадили плодові дерева

 

До Дня працівника соціальної сфери у Гребінці провели соціальні візити

 

До Дня працівника соціальної сфери у Гребінці посадили плодові дереваСхожі матеріали:
   Категорія: Суспільство | Переглядів: 1090
Теги: Гребінка, День працівника соціальної сфери, соціальні візити
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ