Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Суспільство
18.11.2018
Громадська організація «Твій Світ» спільно з представниками Гребінківського терцентру здійснили соціальні візити

Під час зустрічей було проведено бесіди щодо оцінки потреб та забезпечення належних умов догляду за особами похилого віку

Громадська організація «Твій Світ» спільно з представниками Гребінківського терцентру здійснили соціальні візитиДнями, фахівці Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ» спільно представниками територіального центру соціального обслуговування ( надання послуг) Гребінківської РДА здійснили соціальні візити до особливої категорії осіб – тих, хто пережив страждання Другої Світової війни та став жертвою націонал - соціалізму. Відвідування відбулося до підопічних, що мешкають в Гребінці і вже не можуть себе обслуговувати самостійно, або обслуговують частково.  

Під час зустрічей було проведено бесіди щодо оцінки потреб та забезпечення належних умов догляду за особами похилого віку. Під час зустрічей керівник проекту Олександр Чепур, директор територіального центру Андрій Гужик у складі мультидисциплінарної команди надавали психологічну підтримку, та поради особам похилого віку.

Спільно з працівниками терцентру було складено акти для надання допомоги  психологічного та соціально-економічного характеру.

Нажаль, категорія жертв націонал – соціалізму стає все більш малочисельною, тому люди часто відчувають себе забутими і невідомими. Тож, цього разу підопічні відчули не тільки психологічну підтримку, а силами волонтерів їм було надано посильну допомогу у придбанні санітарно – гігієнічних засобів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Гребінці показали виставку портретів колишніх жертв нацизму (ФОТО)

Немало було почуто під час зустрічей історій життя підопічних, їх життєвий досвід, що вони пережили. Таким чином, подібні заходи не тільки несуть побутову допомогу, а і надають можливість спілкуватись, щоб майбутнє покоління не було байдужим до проблем літніх людей.

Соціальні візити було здійснено в рамках проекту  "Посилення всебічної підтримки жертв націонал-соціалізму, що мешкають у віддалених селах Лубенського та Гребінківського районів Полтавської області" за підтримки Німецького федерального фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє.» в рамках програми «Місце зустрічі: діалог».

 

Громадська організація «Твій Світ» здійснила соціальні візити

 

Громадська організація «Твій Світ» здійснила соціальні візити

 

Громадська організація «Твій Світ» здійснила соціальні візити

 

Громадська організація «Твій Світ» здійснила соціальні візитиСхожі матеріали:
   Категорія: Суспільство | Переглядів: 767
Теги: Гребінка, терцентр, Твій Світ, соціальні візити
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ