Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Суспільство
26.01.2021
Ми поруч: догляд і підтримка на дому для колишніх жертв нацизму під час пандемії COVID-19

Під час візитів особам похилого віку була надана підтримка та посильна допомога в побуті

Догляд і підтримка на дому для колишніх жертв нацизму

Ми поруч: догляд і підтримка на дому для колишніх жертв нацизму під час пандемії COVID-19На свято Водохреще у Гребінківській громаді пройшли чергові соціальні візити до колишніх жертв нацизму.

Візити турботи проходять регулярно, що дає змогу надавати послуги по догляду і підтримці цій категорії населення під час коронакризи більш якісніше. Ініціюють подібні заходи  волонтери Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ» у співпраці з територіальним центром соціального обслуговування Гребінківської громади та залучають до них представників організацій ветеранів.

«Кожного особисто відвідуємо вдома. Плануванню візитів допомагає проведена попередньо оцінка потреб у соціальній допомозі. Цього разу де - кому з підопічних проєкту надаємо у користування тонометри»,- говорить керівник проєкту Олександр Чепур.

Літні люди часто не  можуть оплатити високі тарифи на опалення, економлять. Завдяки проєкту волонтери придбали термоси, щоб економлячи, старенькі могли зігрітися гарячим чаєм під час морозів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Гребінківщині забезпечено роботу дистанційного пункту доступу до правової допомоги суб’єктам пробації

Під час чергових відвідувань, особи похилого віку мали змогу поспілкуватися, поділитися спогадами про роки своєї молодості. Попри хвороби і вік, пережиті важкі випробування у роки війни і післявоєнної відбудови, вони не втратили оптимізму.


Догляд і підтримка на дому для колишніх жертв нацизму
 

Під час візитів особам похилого віку  була надана підтримка та посильна допомога в побуті – силами волонтерів доставлено санітарно – гігієнічні засоби, товари першої необхідності, продукти. Але, найприємніше для літніх людей - це увага, якої їм зараз так не вистачає.
 

Догляд і підтримка на дому для колишніх жертв нацизму
 

Відвідування відбуваються завдяки проєкту "Розширення стійких соціальних взаємозв'язків осіб, які постраждали від нацизму та їх залучення в життя Гребінківської об'єднаної територіальної громади" що здійснюється за підтримки  Німецького фонду "Пам'ять, відповідальність і майбутнє" у рамках програми «Ми поруч!».

 

Догляд і підтримка на дому для колишніх жертв нацизму

 

Догляд і підтримка на дому для колишніх жертв нацизму

 

Догляд і підтримка на дому для колишніх жертв нацизмуСхожі матеріали:
   Категорія: Суспільство | Переглядів: 2333
Теги: Гребінка, Пандемія, колишні жертви нацизму, догляд, COVID-19, підтримка на дому, громада
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ