Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Полтавщина
15.02.2012
МНСники Полтавщини прохають приділяти більше уваги протипожежному захисту своєї оселі


МНСники Полтавщини прохають приділяти більше уваги протипожежному захисту своєї оселі

Станом на 13 лютого поточного року на території Полтавської області виникло 192 пожежі, на яких загинуло 16 осіб. Така статистика дуже непокоїть службу МНС області.

Кожна людина постійно дивиться телебачення, слухає радіо, де лунають заклики щодо дотримання правил пожежної безпеки, але більшість населення ігнорує ці звернення, адже кожен гадає, що лихо їх омине…

Не усвідомлюючи наскільки вогонь небезпечний та які фатальні наслідки за собою несе пожежа, дорослі часто залишають сірники і запальнички в легкодоступних місцях для дітей, а ті, в свою чергу, не відчуваючи для себе ніякої загрози, граються ними. Інші, аби їх оселя була тепла в холодні зимові дні, топлять печі до перекалу і закривають очі на несправність опалювальних пристроїв.

Дехто полюбляє розпивати оковиту, а потім, зручніше всівшись на диван чи ліжко, запалює цигарку не здогадуючись, що ця цигарка в його житті остання.

Рятувальники Полтавщини звертаються до Вас із проханням дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті та приділяти більше уваги протипожежному захисту своєї оселі.

Роз’яснюйте дітям яку небезпеку несе в собі гра з вогнем та не залишайте їх без нагляду. Дбайте про власну безпеку і бережіть найцінніший дарунок природи - життя.

Управління МНС України в Полтавській області


Схожі матеріали:
   Категорія: Полтавщина | Переглядів: 1028
Теги: захист, МНС, Полтавщина, наслідки, пожежа
Всього коментарів: 1

0
1 Sandi   (24.02.2012)
Last one to utilize this is a roettn egg!

Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ