Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
04.12.2020
На Гребінківщині продуктові набори отримали люди з інвалідністю

Небайдужі до чужого горя

Небайдужі до чужого горя

На Гребінківщині продуктові набори отримали люди з інвалідністю3 грудня датується як Міжнародний День осіб з інвалідністю. Цього року цей день є особливо значимим, оскільки відбувається в період всесвітньої коронавірусної пандемії.  

COVID-19 та карантинні обмеження, пов’язані з ним, загострили системні проблеми як у галузі охорони здоров’я, освітній та трудовій політиках, так і в соціальній сфері. Даний період  часу стане вагомим   випробовуванням  для всіх, а найбільше для вразливих верств населення.  

Інвалідність «молодіє»… Причиною цього є велика кількість виробничих травм, несприятлива екологічна ситуація, знижений імунітет і високий рівень захворюваності, вроджені патології та хронічні захворювання дорожньо-транспортні пригоди, вiйськовi дiї на Сходi України тощо.

Завданням Гребінківського територіального центру соціального обслуговування завжди було і буде не залишатися осторонь проблем найбільш вразливих верств населення, зокрема осіб з інвалідністю. Надання соціальних послуг вдома, реабілітаційна підтримка, соціальна адаптація, натуральна допомога, послуги з консультування та представництва інтересів  займають вагоме місце в повсякденному житті осіб з інвалідністю.  


На Гребінківщині продуктові набори отримали люди з інвалідністю
 

В свій час створення при територіальному центрі пункту прокату технічних та інших засобі реабілітації стало своєрідним флагманом нашої установи. Взяття в тимчасове користування  технічних засобів реабілітації для осіб з інвалідністю та тих, хто цього потребує є своєрідною, обмеженою в терміні, підтримкою потребуючих необхідними засобами пересування для усунення обмежень життєдіяльності.


На Гребінківщині продуктові набори отримали люди з інвалідністю
 

Активною є робота «соціального таксі», що безкоштовно  надає автотранспортні послуги особам, які не лише в час пандемії  опинилися в групі  найбільшого зараження (люди похилого віку  та особи з інвалідністю). Автомобіль обладнаний підйомником для комфортного перевезення осіб з інвалідністю на візках до місцевих лікарень, банківських установ, інших організацій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Гребінці провели вуличну акцію з протидії торгівлі людьми
 
З нагоди Міжнародного Дня осіб з інвалідністю та з метою посилення уваги суспільства до проблем таких осіб, продовжено співпрацю територіального центру з приватними підприємцями, громадськими та релігійними організаціями. Cпонсорами було надано натуральну допомогу, у вигляді продуктових наборів, громадянам з інвалідністю  I та частково ІІ груп, які отримують соціальну послугу «Догляд вдома». Адресну натуральну допомогу, у вигляді продуктових наборів,  отримали 27 осіб з інвалідністю, які є жителями  Гребінківщини на суму 5000,0 грн.


На Гребінківщині продуктові набори отримали люди з інвалідністю
 

Цього року спонсорами-благодійниками, які не зважаючи на власні турботи та проблеми, відгукнулись на наше прохання і надали посильну  натуральну  допомогу стали: ФОП Запорожець І. І., ПП Осикін В. Б., релігійна конфесія Церква ЄХБ «Жива Надія». За це велика подяка!!!


На Гребінківщині продуктові набори отримали люди з інвалідністю
 

"Хотілося б сказати, що для підтримки осіб з інвалідністю, не потрібне щось особливе. Лише елементарне – можливість не бути виключеним із суспільства, жити серед людей, бути і відчувати себе повноцінним, показуючи нам приклад мужностi i  терпимостi,   адже ми всі рівні перед Богом", - підсумкувала заступник директора Гребінківського територіального центру Ольга Колотюк 
 

На Гребінківщині продуктові набори отримали люди з інвалідністю

Заступник директора Гребінківського
територіального центру Ольга Колотюк


Схожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 2359
Теги: Гребінківщина, Продуктові набори, Інвалідність
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ