17.04.2025
Не впорався з керуванням та впав: на Полтавщині внаслідок ДТП травмувався мотоцикліст
Чоловік, перебуваючи за кермом мотоцикла МТ Дніпро-11 не впорався з керуванням та впав
|
|
До відділення №2 (місто Лохвиця) Миргородського райвідділу поліції 16 квітня близько 20:00 надійшло повідомлення від медиків про травмування мешканця Сенчанської громади, 1996 року народження. Поліцейські встановлюють обставини події.
Отримавши інформацію до медичного закладу негайно прибула слідчо-оперативна група поліції. З'ясувалося, що чоловік отримав травми внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, яка сталась 13 квітня близько 22:00 неподалік села Корсунівка Миргородського району. Чоловік, перебуваючи за кермом мотоцикла МТ Дніпро-11 не впорався з керуванням та впав.
Наразі постраждалому надається необхідна медична допомога та встановлюється ступінь тілесних ушкоджень.
За даним фактом слідчим підрозділом Миргородщини вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статтею 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що заподіяли потерпілому тяжке тілесне ушкодження) Кримінального Кодексу України.
Причини та обставини події з’ясовуються.
Схожі матеріали:
|
|