Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

03.01.2021

Подарунок під ялинку: У Пирятині маляру-штукатуру видали ордер на службову квартиру

У Пирятині маляру-штукатуру надали службову квартиру та видали спеціальний ордер на вселення в це житло на її ім’я та членів сім’ї

У Пирятині маляру-штукатуру видали ордер на службову квартиру

У Пирятині маляру-штукатуру видали ордер на службову квартируЗа протоколом спільного засідання адміністрації підприємства та профспілкового комітету КП „Каштан“ рішенням виконкому міської ради від 28.01.2009 № 49 було  надано службову квартиру маляру-штукатуру Рохманко Р.С. та видано спеціальний ордер на вселення в це житло на її ім’я та членів сім’ї.

Тривалий час вона працює на підприємстві та більше 10 років проживає в цій квартирі, розповіли у Пирятинській міськраді.

На разі Раїса Степанівна є працівником із благоустрою.

Відповідно до чинного законодавства вказану квартиру було виключено із числа службових. 21 грудня на черговому засіданні виконкому міської ради за клопотанням КП „Каштан“ було прийняте рішення про видачу ордера на вселення в квартиру саме Рохманко Р. С., з метою подальшої приватизації житла, яка довготривалий час перебувала на квартирному обліку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Щоб було просто і смачно. 12 пісних страв на Святвечір, що приготувати

Найприємнішим моментом по завершенні цієї роботи було те, що напередодні Різдвяних свят та Нового року міський голова Андрій Сімонов вручив Раїсі Степанівні ордер на вселення, побажав їй та членам сім’ї благополуччя і затишку в довгоочікуваній квартирі.
 

У Пирятині маляру-штукатуру видали ордер на службову квартиру


У Пирятині маляру-штукатуру видали ордер на службову квартиру


У Пирятині маляру-штукатуру видали ордер на службову квартиру


Схожі матеріали:
👁 1483
Категорія: Суспільство
Теги: Подарунок, квартира, житло, маляр-штукатур, ордер, Пирятині
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ