Події
27.06.2022
| ||
![]() Наразі ліквідація пожежі продовжується. Про це інформував очільник Полтавської облвійськадміністрації Дмитро Лунін, який перебуває на місці події. "Перебуваю на місці трагедії в Кременчуці. Натепер внаслідок російського удару по ТРЦ «Амстор» госпіталізовано 20 осіб.
З них 9 у важкому стані. Загиблих двоє. Продовжується ліквідація пожежі. За даними ДСНС, площа загоряння – 10 тисяч квадратних метрів. Над ліквідацією пожежі працює 115 рятувальників, 18 одиниць техніки, один пожежний поїзд. Залучаються додаткові сили і засоби. Ситуація складна, але пожежа не розповсюджується, триває гасіння осередків. До рятувальної операції залучені поліція, Нацгвардія та військові", - написав він.
![]() ![]() ![]() Окрім того, 29 людям надано амбулаторну допомогу (без госпіталізації), зокрема двом дітям. Всі люди отримують лікування в медзакладах Кременчука. Схожі матеріали: | ||
|
Всього коментарів: 0 | |
НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ
|
|