Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
11.12.2012
У Гребінці говорили про підготовку до проведення новорічних та різдвяних свят

12 грудня відбудеться нарада з керівниками закладів культури Гребінківського району, на якій буде обговорено про проведення Новорічних свят

У Гребінці говорили про підготовку до проведення новорічних та різдвяних свят

10 грудня 2012 року відбулася щотижнева нарада при голові Гребінківської райдержадміністрації, в якій взяли участь начальники управлінь, відділів райдержадміністрації та керівники територіальних підрозділів району.

На нараді було заслухано питання про підготовку до проведення новорічних та різдвяних свят.
 
Інформацію надав директор районного Будинку культури Ільчук О.В., поінформувавши, що 12 грудня відбудеться нарада з керівниками закладів культури Гребінківського району, на якій буде обговорено питання проведення Новорічних та Різдвяних свят.

Про висвітлення діяльності керівництва райдержадміністрації на веб-сторінці районної державної адміністрації та у засобах масової інформації повідомив завідувач сектору з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації Ющенко Ю.І.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Полтавська область. Новорічні та Різдвяні свята вже на носі

Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до відділу архітектури, містобудування та ЖКГ райдержадміністрації за 11 місяців розповів начальник відділу архітектури, містобудування та ЖКГ райдержадміністрації Охріменко О.Ф.

Про стан виконання актів, доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голів облдержадміністрації та райдержадміністрації доповіла виконуюча обов'язки начальника сектору контролю апарату райдержадміністрації.

Гребінківська районна державна адміністрація


Схожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 1484
Теги: Свято, Різдво, Ільчук, Гребінка, будинок культури, Новий рік
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ