Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
16.03.2021
У Гребінці продаж сигарет неповнолітній обернувся штрафом для продавчині у розмірі 6800 гривень

Адміністративною комісією накладено штраф

Адміністративною комісією накладено штраф

У Гребінці продаж сигарет неповнолітній обернувся штрафом для продавчині у розмірі 6800 гривень12 березня 2021 року відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Гребінківської міської ради. На засіданні розглянуто  адміністративні матеріали щодо порушення правил благоустрою населених пунктів.

За результатами розгляду адміністративних матеріалів, беручи до уваги санкцію ст. 152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» КУпАП, комісією було прийнято рішення про накладення на громадянку Д. адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 340 грн.  

Про це повідомили у Гребінківській міській раді.

Також на засіданні розглянуто адміністративні матеріали на громадянку Р. за ознаками статі 156 частина 2 КУпАП. А саме 26 лютого 2021 року о 15.30 годині продавець продовольчих товарів, перебуваючи на своєму робочому місці в магазині, здійснила продаж тютюнових виробів у кількості однієї пачки сигарет неповнолітній П.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як не стати жертвою шахраїв під час пошуку роботи в онлайн просторі

Частиною 2 статті 156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння» Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачається адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі від  6800 грн. до 13600 грн.

За вчинене адміністративне правопорушення на громадянку Р. накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 6800 грн.

Схожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 4754
Теги: Гребінка, штраф, продавець продовольчих товарів, неповнолітня, продаж тютюнових виробів
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ