Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Здоров'я
08.04.2012
В Полтавській області продовжується поступове зниження захворюваності на гострі респіраторні інфекції


В Полтавській області продовжується поступове зниження захворюваності на гострі респіраторні інфекції

В Полтавській області продовжується поступове зниження захворюваності на гострі респіраторні інфекці, показник нижче епідпорогового.

За минулий тиждень захворюваність знизилась на 19% (на попередньому тижні зниження на 5%). Захворіло за тиждень 9 тисяч 210 осіб, показник захворюваності 62,2 на 10 тисяч населення, нижче епідемічного порогу на 9,5%, вище, ніж захворюваність на аналогічному тижні минулого року (50,12 на 10 тисяч).

Захворюваність дітей знизилась на 21% за тиждень, показник захворюваності школярів - нижче епід порогового.

В Гребінківському районі також спостерігається зниження захворюваності, за тиждень на 14% (на попередньому тижні - на 9,2%). Захворіло за тиждень 111 осіб, показник захворюваності 47,4 на 100 тис. населення, нижче епідемічного порогу на 16,2% і нижче, ніж захворюваність на аналогічному тижні минулого року.

Захворюваність дітей знизилась на 15,4 % за тиждень, показник захворюваності школярів нижче епідпорогового.

Госпіталізовані за тиждень в Гребінківському районі 5 хворих, показник госпіталізації звичайний для району (4,5 %), дітей 3 (60% госпіталізованих).

Шкіл, закритих за епідпоказами, в районі немає.

За тиждень щеплення проти грипу не проводились. Отримали з початку епідсезону вакцинацію 286 осіб, з яких 77 дітей, щеплено 1,2% населення Гребінківського району (по Полтавській області щеплено 0,88% від загальної кількості населення).

За матеріалами: газ. «Гребінчин край»


Схожі матеріали:
   Категорія: Здоров'я | Переглядів: 791
Теги: здоров'я, гострі респіраторні, ГРІ, захворюваність, Гребінківський район, полтавська область, інфекції
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ