Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Полтавщина
01.10.2021
Від приватизації об’єктів на Полтавщині wьогоріч надійшло до бюджету 97 мільйонів гривень

На Полтавщині продовжується проведення онлайн-аукціонів з продажу об’єктів малої приватизації

Онлайн-зустрічі з бізнес середовищем

Від приватизації об’єктів на Полтавщині wьогоріч надійшло до бюджету 97 мільйонів гривеньНа Полтавщині продовжується проведення онлайн-аукціонів з продажу об’єктів малої приватизації. За їх результатами з початку року до державного бюджету надійшло 97 млн грн.

Про це повідомила на онлайн-зустрічі з бізнес середовищем «Інвестиції в державне майно – шляхи успіху» начальник відділу приватизації Регіонального відділення Фонду держмайна Ірина Шевчук.
 
«Показники приватизації за дев’ять місяці вважаємо успішними. Порівняно з минулим роком цьогоріч ми досягли 97 млн грн надходження до державного бюджету.  Середні кількість учасників, які беруть участь в аукціонах 2-3. Ріст ціни на аукціонах  більше 270%», – сказала  Ірина Шевчук.

За її словами нині маємо 14 успішних аукціонів, оголошено 84 аукціони. Продовжується робота з включення нових об’єктів до переліку, яку будуть винесені на аукціони. На 30 вересня до переліку включено 51 об’єкт державної власності. Виставлено на електронні аукціони 5.    Відбулися аукціони по 17. Укладено 15 договорів купівлі-продажу. Готується до приватизації 31 об’єкт  державної власності. Їх планують виставити на аукціон до кінця цього року та на початку наступного.

Директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА Максим Калінін зазначив, що ключові положення, що покладені в процес приватизації – прозорість та простота. Наголосив, що всі аукціони відбуваються через ProZorro. Участь в них можуть брати всі охочі, а умови досить прості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сьогодні, 1 жовтня: Міжнародний день людей похилого віку
 
«Серед останніх досягнень  – значне збільшення об’єктів державної власності, які виставляються на продаж, запуск приватизації спиртової галузі та колоній. Постійно з’являються нові об’єкти. Ми також  намагаємося збільшити кількість державного майна, яке виставляється на приватизацію. Ті нові підходи, що закладені в приватизаційному процесі користуються популярністю серед учасників», – зауважив Максим Калінін.

Прикладами успішної приватизації поділилися голова БО «Полтавський батальйон небайдужих» Наталія Гранчак та керівник бази «Мис доброї надії» Віктор Батраченко.

Схожі матеріали:
   Категорія: Полтавщина | Переглядів: 690
Теги: Полтавщина, приватизація, бюджет
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ