Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини району
06.11.2018
Земельний аукціон на Гребінківщині: продано право оренди земельної ділянки колишнього комбінату «Донецький»

Право оренди земельної ділянки колишнього комбінату «Донецький» продано за 653 тисячі гривень на рік

 Земельний аукціон на Гребінківщині: продано право оренди земельної ділянки колишнього комбінату «Донецький»Гребінківською міською радою 23.01.2018 року на 3 сесії 7 скликання було прийняте рішення №93 «Про проведення земельних торгів (аукціону)», відповідно до якого було виставлено на земельні торги у формі аукціону (аукціон) лот №1 - право оренди (річна орендна плата) на земельну ділянку комунальної власності площею 10,0000 га. для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, розташовану за адресою: пров. Пирятинський, 34В, в м.Гребінка Полтавської області.

За результатами земельних торгів, проведених 29 березня 2018 року, продано строком на 20 років право оренди на земельну ділянку комунальної власності.

Переможцем земельних торгів по лоту № 1 стало Товариство з обмеженою відповідальністю «Сонячна енергія 2017», відповідно до частини 31 ст. 137 Земельного кодексу України протягом трьох банківських днів після проведення торгів та укладення договору оренди землі переможець сплатив до місцевого бюджету Гребінківської міської ради Гребінківського району Полтавської області кошти за право користування земельною ділянкою за перший рік (12 місяців), яке набуто на торгах, на загальну суму 653 222,25 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Про розширення мережі водопостачання

Слід зазначити, що дана земельна ділянка з моменту ліквідації комбінату «Донецький» понад два десятиліття знаходилася в занедбаному стані та від неї не надходило жодного доходу до місцевого бюджету.

Нагадаємо, що на Гребінківщині побудують фотоелектричну сонячну електростанцію

Гребінківська міська рада


Схожі матеріали:
   Категорія: Новини району | Переглядів: 1107
Теги: комбінат «Донецький», Донецький, Гребінка
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ