Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   



 
Правова допомога Поради спеціаліста Порадник "Поліція під контролем"


Як просто сплатити штрафи за порушення правил дорожнього руху


Як просто сплатити штрафи за порушення правил дорожнього руху

При винесенні постанови Державтоінспекції про накладення штрафу, а також при прийнятті такого рішення суддею в справах про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху часто виникає питання який порядок сплати штрафів за порушення Правил дорожнього руху.

Відповідно до ст. 307 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП), штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або внесення на неї подання прокурора такої постанови - не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або подання без задоволення.

 Відповідно до ст. 308 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у разі несплати правопорушником штрафу у строк, установлений частиною першою статті 307 КУпАП, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не допустіть загибелі бджолосімей при застосуванні пестицидів

 У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується:

 - подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті КУпАП та зазначеного у постанові про стягнення штрафу;

 - витрати на облік зазначених правопорушень. Розмір витрат на облік правопорушень визначається Кабінетом Міністрів України.

Як сплатити штраф?

 З метою сплати сплатити штрафу необхідно звернутися до будь-якої установи банку України. При цьому необхідно мати при собі документ, що посвідчує особу, індивідуальний ідентифікаційний номер платника податку, екземпляр протоколу про адміністративне правопорушення.

 З 16 липня 2013 року вступив в силу Наказ МВС України № 606 "Про вдосконалення процедури сплати штрафів за порушення Правил дорожнього руху та застосування механізму автоматичного заліку таких штрафів під час отримання коштів".

 Відповідно до цього наказу відбуватиметься щоденне завантаження до автоматизованої системи «Управління фінансами МВС України» виписок про сплачені штрафи за порушення ПДР отриманих у територіальних органах Державної казначейської служби України.

 Таким чином удосконалена процедура сплати штрафів за порушення Правил дорожнього руху, оскільки в громадян не буде необхідності в наданні копій квитанцій про сплату штрафів до підрозділів ДАІ.

 ДАІ звертає увагу громадян, що для точного занесення даних до системи необхідно правильно заповнювати квитанції. В реквізиті касового документу для ідентифікації обліку та контролю платежів до бюджету за кодом бюджетної класифікації 21081300 «Адміністративні штрафи у сфері забезпечення безпеки дорожнього» обов’язково потрібно без помилок вказувати серію та номер протоколу про адміністративне правопорушення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кроты в огороде - страшный сон дачника

 Департаментом ДАІ МВС розроблено зразок заповнення квитанції про сплату штрафу у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху (за порушення Правил дорожнього руху), що має бути розміщений в кожній установі (відділенні) банку.

 Завантажити зразок заповнення квитанції (30 кб) про сплату штрафу у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху (за порушення Правил дорожнього руху)

 Також можливо сплатити штраф за порушення Правил дорожнього руху через інтернет на сайтах банків, які надають таку можливість, або за допомогою банківських платіжних карток Міжнародних Платіжних Систем VISA та MasterCard на Інтернет ресурсах: iPay, Ukrpayment.com.ua, Банки України



Схожі матеріали:

👁 1092
Категорія: Поради спеціаліста
Теги: оплата, перерахунок, штраф



Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]



ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Чем частная педиатрия отличается от госу...

/_pu/70/75064883.jpg

Коли надмірне хвилювання заважає чоловік...

/_pu/70/14881768.jpg

Диспареунія: що робити, якщо відчуваєтьс...

/_pu/70/06587070.jpg

Як романтичні фільми руйнують наше уявле...

/_pu/69/91573937.jpg

Чи бувають у чоловіків множинні оргазми ...

/_pu/70/36689841.jpg

Названо кулінарні помилки, які шкодять з...

/_pu/70/66948202.jpg

Як роздягнутися перед чоловіком - прийом...

/_pu/70/85268573.jpg

Речі за якими ви можете визначити, чи за...

/_pu/70/43426323.jpg

Як побудувати та не зруйнувати стосунки

/_pu/70/52442605.jpg

Які існують стилі сексуальної нижньої бі...

/_pu/70/85115414.jpg

Что такое атрофия зрительного нерва?

/_pu/70/41935844.jpg

Які шарфи та снуди практичніше обирати д...

/_pu/70/58192117.jpg