Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Правова допомога Поради спеціаліста Порадник "Поліція під контролем"


Результати роботи Гребінківського бюро правової допомоги за три роки функціонування на території району

1 вересні 2016 року розпочало свою роботу Гребінківське бюро правової допомоги


Результати роботи Гребінківського БПД

Три роки тому в районних центрах, селищах та містах розпочали свою роботу бюро правової допомоги, метою створення яких стало підвищення правової обізнаності громад, забезпечення конституційного права кожної особи на отримання правової допомоги.

1 вересні 2016 року розпочало свою роботу і Гребінківське бюро правової допомоги, яке є самостійним відділом Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – місцевий центр) та у своїй роботі підпорядковується, є підзвітним та підконтрольним директору місцевого центру.  

Основними завданнями Бюро є надання безоплатної первинної правової допомоги (надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань), забезпеченні доступу осіб до вторинної правової допомоги та її надання доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції, правопросвітницька робота серед населення.  

Результати роботи Гребінківського БПД за три роки

За три роки роботи Гребінківського бюро правової допомоги працівниками Бюро:
  • надано 1780  консультацій та роз’яснень у межах безоплатної первинної правової допомоги. Найбільш поширеними і актуальними питаннями, з якими звертаються за правовою допомогою є питання у сфері права соціального забезпечення, цивільного, сімейного, спадкового, земельного права (консультації здебільшого стосувалися призначення соціальних виплат та субсидії, встановлення юридичного факту, порядок оформлення договорів дарування та купівлі-продажу, розірвання шлюбу, виплати аліментів,збільшення розміру аліментів, визначення місця проживання дитини, порядку спадкування за законом та заповітом, отримання безоплатно у власність земельної ділянки, оформлення договору оренди землі); 

  • прийнято 111 звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги, до бюро за 3 роки існування частіше зверталися такі категорії населення, як малозабезпечені, внутрішньо переміщені особи, діти, учасники АТО.;

  • проведено більше 126 правопросвітницьких заходи – відповідно до п. 5 Положення про відділ «Гребінківське бюро правової допомоги» одним із завдань Бюро є правопросвітництво у територіальних громадах;

  • щоквартально проводяться виступи на районному телеканалі «Гребінка»;

  • Надруковано 11 інформаційно-консультативних статтей в газету «Гребінчин край»;
З метою підвищення правової культури та обізнаності населення Гребінківське бюро правової допомоги протягом всього часу своєї роботи налагоджує співпрацю з органами державної влади та місцевого самоврядування району, залучає до системи безоплатної правової допомоги партнерів, громадські організації, які сприятимуть розвитку системи та взаємодіятимуть з Бюро в напрямку популяризації правових знань.

Представники бюро проводять виїзні прийоми громадян, надають консультації в ході роботи дистанційних пунктів безоплатної правової допомоги, а також надають адресну правову допомогу людям, які фізично не можуть дістатися до бюро в силу різних обставин.

Результати роботи Гребінківського БПД за три роки
 

В приміщеннях органів державної влади  діють 8 дистанційних пунктів доступу до системи безоплатної правової допомоги. Активно співпрацюють з Бюро Гребінківська райдержадміністрація, відділ освіти, молоді та спорту Гребінківської РДА, Управління соціального захисту населення, Гребінківський районний сектор філії державної установи «Центр пробації» , Гребінківська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості, Гребінківська міська публічна бібліотека, Гребінківський районний суд, Гребінківський районний відділ ДВС, Державна нотаріально контора, Гребінківський районний ВДРАЦС ГТУЮ у Полтавській області, Територіальний цент з соціального обслуговування населення.

Органи місцевого самоврядування також сприяють роботі Гребінківського бюро правової допомоги, допомагають в організації виїзних прийомів та інформуванні громади про можливість отримати безоплатно правову допомогу в спеціалізованій державній установі. З метою створення належних умов для підвищення загального рівня правової культури та вдосконалення системи правової освіти населення в сільській місцевості, набуття громадянами необхідного рівня правових знань, здійснення комплексу заходів правового, організаційного та економічного характеру, спрямованих на забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги осіб, які мають на неї конституційне право і потребують такої допомоги було розроблено та затверджено Гребінківську районну Програму правової освіти населення та для Майорщинської, Короваївської, Кулажинської, Овсюківської, Тарасівської сільських рад та Гребінківської ОТГ.

За безоплатною правовою допомогою, юридичними консультаціями та роз’ясненнями законодавства звертайтесь до установи системи безоплатної правової допомоги за адресою: пров. Спортивний, 11, м. Гребінка, Полтавська область.


Схожі матеріали:

👁 933
Категорія: Правова допомога
Теги: БПД, Гребінка, правова допомога, Гребінківське БПД

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Спостереження у гінеколога – запорука жі...

/_pu/67/69342895.jpg

Які звички допоможуть продовжити молодіс...

/_pu/68/25914657.jpg

Чому не всі жінки відчувають оргазм?

/_pu/67/39853440.jpg

Виховання кошенят: ось як це працює

/_pu/68/83309003.jpg

Часто задаваемые вопросы при покупке авт...

/_pu/67/58109899.jpg

7 порад дівчині, щоб допомогти чоловіков...

/_pu/67/28825719.jpg

В Австралії запроваджують туристичний зб...

/_pu/67/84924652.jpg

Як гральний бізнес України доводить своє...

/_pu/67/18498801.jpg

Яким підживленням заборонено поливати ог...

/_pu/68/61314593.jpg

10 порад як отримати вагінальний оргазм ...

/_pu/67/19051680.jpg

Боль в спине: причина, лечение и профила...

/_pu/68/76097653.jpg

Современная городская мебель

/_pu/68/16757050.jpg