Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Як прослідкувати за вашим чадом, щоб воно нікуди не пропало

Найпростіший спосіб контролювати рух своїх дітей - встановити на їх смартфон спеціаль

Як прослідкувати за вашим чадом, щоб воно нікуди не пропало

Найпростіший спосіб контролювати рух своїх дітей - встановити на їх смартфон спеціальні додатки, які через GPS надсилатимуть інформацію, де в даний момент знаходиться дитина, якою дорогою рухається, і чи не відхилилася від маршруту

 Статистика безвісти зниклих в Україні вражає. Щороку міліція реєструє близько 3000 випадків пропажі дітей. З них більшу частину знаходять. Але близько сотні так і не буде знайдено.

А скільки таких випадків, коли дитина десь пішла з друзями, а батьки не знають, де вона знаходиться. Або ж гуляє в тих місцях чи районах, де їй забороняють.

 Загалом, кількість зниклих можна зменшити постійним моніторингом, відслідковуючи, де знаходиться дитина, і куди рухається. Для такого контролю потрібно встановити на смартфон дитини спеціальний додаток, який і надсилатиме СМС-повідомлення та інформацію в інтернет, використовуючи GPS, а батьки в будь-який момент зможуть проконтролювати дитину.

Це допоможе і дитині залишитися живою, та й знизити сумну статистику. Щорічно в світі зникає близько 100 тисяч дітей і для них навіть існує свій день: 25 травня світ відзначає Міжнародний день дітей, що зникли безвісти.

Family by Sygic

Програма може відстежувати місце, де знаходяться члени сім'ї в онлайні, тобто в режимі реального часу, та показує рівень заряду акумулятора в їхніх смартфонах. В додатку можна позначити безпечні зони. Як тільки дитина зайде за них - батькам на вказаний номер автоматично буде надіслане СМС. Також можна позначити точку, при досягненні якої дитиною буде надіслане СМС. Гарна функція, щоб знати, коли дитина дісталася гуртка, спортивної секції, репетитора.

 В Family by Sygic вбудований чат між членами сім'ї чи рідними людьми, в яких встановлений додаток. Через систему можна безкоштовно відправляти інтернет-повідомлення. Досить корисною буде кнопка SOS, яка після одного її натискання відправить точні координати місця розташування. Адже ніколи не знаєш, коли така функція знадобиться.

Life360

Додатки типу трекінгових систем  досить розвинуті та схожі один на одний. Life360 багато в чому схожий на Family by Sygic, та має такі ж функції. В ньому можна моніторити поточне розміщення членів вашої сім'ї за допомогою GPS-модуля. Є тут і тривожна кнопка та сповіщення про вхід чи вихід  із заданої зони. Також в програмі на карті позначені найближчі місця, де при надзвичайній ситуації можна отримати допомогу: лікарні, відділення міліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Як ужитися з людьми, які діють тобі на нерви

 Life360 має вбудований груповий інтернет-чат під назвою FamilyChannel, який замінює сервіс текстових СМС-повідомлень. Головна фішка додатка - це єдина пошукова програма, яка працює із звичайними телефонами. Тобто, якщо в мобільній мережі передбачена функція локації та визначення місця розташування, то, ввімкнувши її, можна під’єднати телефон до сервісу Life360, що дозволятиме відстежувати розташування тих членів сім'ї, у яких навіть немає смартфонів, а лише звичайний мобільний телефон. Але ця функція залежить від оператора і мобільної мережі.

MamaBear

Додаток з гарною назвою, що перекладається як "Мама-Ведмедиця”. Очевидно, що додаток схожий на вищезгадані за його основним функціоналом - велосипеда тут не вигадали. Програма легко покаже, де в цей час знаходиться улюблене чадо. Крім того, додаток має такий собі "шпигунський функціонал”. MamaBear може відслідковувати поведінку дитини в інтернеті. Додаток збирає та відсилає відомості про активність у соціальних мережах та повідомить про нових друзів у Facebook, написання грубих та нецензурних слів у повідомленнях. Покаже насправді, наскільки власна дитина зростає хуліганом та з ким найбільше спілкується. МамаВедмедиця розкаже про всі відмітки та лайки, які зробила на фотографіях дитина.

 Досить цікава функція - моментальне повідомлення про занадто високу швидкість, з якою пересувається дитина, що може говорити про те, що її кудись хтось везе в автомобілі.

MobileKids

Даний додаток здійснює найжорсткіший контроль зі всіх вище описаних безкоштовних додатків в огляді. Крім того, що можна переглядати місце розташування дитини, та контролювати її переміщення, даний додаток дає можливість майже повністю управляти дитячим використанням смартфону. Додаток надішле сповіщення, коли діти граються смартфоном серед ночі, коли додають нові контакти в соціальних мережах або ж коли вони завантажили та встановили новий додаток.

 Також у додатку передбачена функція отримання детальної статистики про використання смартфона та можливість встановлювати ліміти за часом розмов, повідомлень, або годин, коли смартфон може використовуватися. Можна контролювати кількість повідомлень, обсяг переданих даних в інтернеті та багато іншого. Присутня також кнопка SOS - терміновий виклик в разі небезпеки. Система просто надсилає повідомлення усім членами сім'ї.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Как выучить иностранный язык, и что нам мешает?

 Чи етично слідкувати за своєю дитиною і чи потрібен тотальний контроль - це питання відкрите. Однозначної відповіді не існує. Ситуації різні. Різні батьки й діти. Для одних такий інструмент - необхідний. Інші можуть з легкістю обійтися й без нього. Найкраще, щоб дитина знала, що її контролюють, тоді її не буде тягнути щось утнути та кудись чкурнути.

 Також для контролю за дітьми можна використовувати GPS-маячки. Це спеціальний пристрій, якій має єдину функцію - контролювати розташування людини. Його можна вшити в куртку дитини чи в рюкзак. Або навіть просто почепити на шию на мотузці чи ланцюжку. До реч,і саме такі маячки використовує фірма Roshen. Мерчандайзери компанії не мають права відхилитися від маршруту та зупинятися більше, аніж на певний ліміт хвилин на одному місці. Усі їхні дії фіксуються та автоматично записуються.


Схожі матеріали:

Категорія: Суспільство та життя
Переглядів: 2003 | Теги: смартфон, Додаток, програма, Дитина, Слідкування, GPS-маяк

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Чому не приживаються дерева: 5 поширених...

/_pu/62/62246559.jpg

Вправи, ін'єкції та масаж: як прибра...

/_pu/62/29580170.jpg

Одну з цих троянд варто посадити на клум...

/_pu/62/16377520.jpg

4 неожиданных послеродовых состояния, к ...

/_pu/64/25201848.jpg

Якщо ви їсте яйця щодня, подивіться, що ...

/_pu/64/48253956.jpg

Що потрібно зробити навесні, щоб у сморо...

/_pu/62/36310830.jpg

Як підготувати город під картоплю: що по...

/_pu/64/29798895.jpg

Зробіть так, щоб зелені перці вмить дозр...

/_pu/63/74504912.jpg

Цього не вистачає малині навесні: чим пі...

/_pu/63/82559154.jpg

5 бажань жінки в ліжку, про які вона не ...

/_pu/64/97622120.jpg

Пил нікуди не зникне, якщо витирати його...

/_pu/62/91600712.jpg

Як уберегти редис від стрілкування: прос...

/_pu/63/53023610.jpg