Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Декілька образливих речей з боку чоловіка, які жінці не можна терпіти

Якщо чоловік загрожує, швидше за все, він вже замислювався про це.

Байдужість з боку чоловіка прямо вказує на відсутність любові

Чоловіки часто ображають дівчат і виявляють до них певний негатив. Все питання лише в тому, як жінка ставиться до образливих речей з боку чоловіка.

Якщо прощати або не звертати увагу - можна зробити тільки гірше. Тому варто дізнатися про декілька речей, які не можна дозволяти чоловікові.
 
Декілька образливих речей з боку чоловіка, які жінці не можна терпіти

Загрози

У пориві гніву і сварки чоловіки далеко не завжди можуть стримувати свої емоції. Деякі і зовсім можуть загрожувати своїм обраницям, навіть не замислюючись про можливе негативі.

Якщо чоловік загрожує, швидше за все, він вже замислювався про це. Будь-які погрози з боку хорошого чоловіка неприпустимі, так надходять тільки слабкі.

Прагне завжди бути правим

Спори у відносинах - це нормально. Але, як реагує чоловік, якщо він виявився неправий в певній ситуації? Є проста приказка: в суперечці народжується істина. А якщо чоловік завжди повинен бути правий, про нормальні відносини мова йти не може.

З великою ймовірністю чоловік вважає себе досконалим, попутно принижуючи свою обраницю.

Звинувачує без підстав

Вважається, що саме жінки часто провокують сварки, щоб отримувати певну вигоду від відносин в подальшому. Але, буває і так, що подібним чином надходять чоловіки.

Їх головна мета - принизити свою обраницю. І якщо мова йде про нормальну критику, нічого страшного немає. Критично, якщо чоловік звинувачує, не маючи при цьому жодних підстав.

Чи не зберігає конфіденційність відносин

Чоловіки в більшості випадків мовчать про те, що відбувається всередині відносин. Тому жодна жінка не повинна терпіти, якщо чоловік ділиться подробицями особистого життя зі своїми друзями або знайомими. Все це показує, що чоловік не поважає свою обраницю.

Мстить або карає

Сварки і нерозуміння у відносинах виявляють себе регулярно. А хіба можна говорити про помсту? Помста - це річ, яка є неприпустимою в нормальних відносинах.

Якщо чоловік готовий мстити або свідомо робить гидоти, реагувати на це спокійно можна. Швидше за все, у нього проявляється явна ненависть, адже коханій людині ніхто і не подумає мстити.

Виявляє цілковиту байдужість

Коли жінка дає свою любов і показує свої почуття, чоловік повинен діяти таким чином. Не можна, щоб один любив, а другий дозволяв це робити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кілька особливостей розкішної жінки, які подобаються чоловікам

Байдужість з боку чоловіка прямо вказує на відсутність любові. Дивно, але багато жінок готові це терпіти, не розуміючи, що таке почуття завдає серйозної шкоди відносинам.

Виявляє повний контроль

Чоловіки - це власники, які прагнуть постійно контролювати свою обраницю. Але, у контролю завжди повинні бути розумні межі.

Можна виділити кілька неприпустимих ситуацій у відносинах:
  • На телефоні встановлені програми для прослуховування.
  • Повний контроль переміщення.
  • Регулярні звіти і фотографії.
Деякі жінки думають, що, якщо чоловік контролює, значить, він любить і цінує. Все не так однозначно, частіше мова йде про тирана, який зовсім не поважає свою обраницю.

Ображає, вдаючи, що це жарт

Це популярний прийом, який використовують багато чоловіків. У жінок є один варіант - реагувати з агресією відразу. Терпіти подібні жарти можна, адже чоловік і далі буде використовувати такий прийом, щоб домагатися бажаних результатів.

Готовий публічно соромити

Чоловік знає всі слабкості своєї обраниці. Неприпустимо, якщо він готовий вказувати на певні недоліки публічно. Гідні чоловіки подібні вчинки не роблять, адже вони поважають і цінують жінку, яка знаходиться поруч.


Схожі матеріали:

Категорія: Психологія
Переглядів: 370 | Теги: психологія, жінки, ВІДНОСИНИ, чоловіки

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Жінка без чоловіка: декілька речей, які ...

/_pu/56/96553249.jpg

Виниловые полы: преимущества? особенност...

/_pu/56/08715433.jpg

7 простих б'юті-лайфхаків, які полег...

/_pu/60/90326120.jpg

Правила использования маски для губ Lane...

/_pu/59/15339143.jpg

Трикотажний костюм для стильного образу

/_pu/59/00400133.jpg

Які продукти допомагають боротися зі стр...

/_pu/56/64792464.jpg

Правила ухода за томатами, которые позво...

/_pu/61/23315899.jpg

Хлорела: у чому користь популярної добав...

/_pu/61/33573621.jpg

Как справиться с дискомфортом во время б...

/_pu/57/14029423.jpg

Схуднути за 10 днів: як домогтися неймов...

/_pu/56/18695946.jpg

Чим корисний еротичний масаж

/_pu/60/35303660.jpg

Вчені підтверджують вплив імбиру і часни...

/_pu/57/46981921.jpg