Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Декілька причин, чому у жінки пропадає любов і повага до чоловіка

Нерозумно змінювати відносини, тому що краще розібратися в собі

Декілька причин, чому у жінки пропадає любов і повага до чоловіка

Деякі люди вважають, що любов може жити вічно. Але насправді це зустрічається досить рідко.

Через деякий час почуття можуть остигати, емоції вже не такі яскраві, і залишається лише прихильність. Особливо яскраво це проявляється у жінок.

Варто обговорити, чому любов і повагу до чоловіка пропадає.


Декілька причин, чому у жінки пропадає любов і повага до чоловіка

Виховання

Сім'я справляє на людину серйозний вплив, адже більшу частину життя люди проводять саме поруч зі своїми близькими. Тому батьки формують характер і звички.

Дуже важливі взаємини між членами сім'ї, тому що, швидше за все, саме така модель відносин буде у людини в майбутньому.

Якщо дівчина бачила, що її мама не поважає і не цінує батька, то саме така поведінка буде в її відносинах. Звичайно, на самому початку все буде добре, але незабаром модель поведінки батьків проявиться.

Кожен раз у дівчини будуть пропадати інтерес, і вона буде переходити від одного чоловіка до іншого.

Неповна сім'я теж дає про себе знати. Мама, найімовірніше, говорила, що можна прожити спокійно і без чоловіка.

Тому дівчина не буде цінувати сім'ю і шлюб, адже в разі чого вона зможе впоратися і без чоловіка. Навіть якщо чоловік вирішить піти, то дівчина не стане його тримати і просто змириться з розставанням.

Чоловік має низьку самооцінку і не любить себе

Найчастіше зустрічаються чоловіки з низькою самооцінкою, хоча у жінок вона зазвичай адекватна. І для цього є пара серйозних причин, але зараз розмова не про це. Якщо людина сама себе не любить і не поважає, то можна навіть не сподіватися, що це буде робити хтось інший.

У чоловіків немає принципів, і вони згодні на будь-яку дівчину, вимог до них зовсім мало. Він зазвичай не вирішує домагатися дівчину і буде в стосунках з тією, якої він сподобається сам. Але якщо відносини почалися саме так, то в майбутньому нічого не зміниться.

Нерозумно змінювати відносини, тому що краще розібратися в собі. Щасливими будуть лише ті відносини, в які вступають адекватні і здорові люди.

Для початку потрібно полюбити себе, а вже потім вимагати цієї ж любові від інших людей. Інакше з відносин нічого доброго не вийде і може стати тільки гірше, самооцінка стане ще гірше.

Програш в сварці

Не буває відносин без сварок і скандалів, але ніхто не говорить, що вони обов'язково повинні бути. Але за допомогою сварок можна обчислити лідера у відносинах. Тому, якщо перемагає дівчина і чоловік просто підпорядковується їй, погоджується на будь-які умови, то саме вона починає правити в сім'ї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Успішна людина і декілька речей, на які не вистачить сміливості у невдахи

Вона відчуває себе головною в стосунках, і партнер цінується не так, як раніше. А разом з цим холонуть почуття. Якщо чоловік хоча б один раз програє, то думка жінки до нього істотно зміниться. В якійсь мірі вона розчарується в ньому, і саме цим пояснюється згасання почуттів.

Але навіть з цим можна легко впоратися або завжди поводитися так, щоб вигравати в конфліктах, або постаратися в них не вступати. В цілому, ця рада підходить для кожного чоловіка, тому що в конфліктах немає ніякого толку і вони вигідні тільки дівчатам.


Схожі матеріали:

Категорія: Психологія
Переглядів: 206 | Теги: чоловіки, ВІДНОСИНИ, психологія, жінки

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Жіноча білизна: як правильно підібрати к...

/_pu/62/81683788.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

Тренды обуви 2022: модели сапог женских ...

/_pu/62/13723496.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg