Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Чоловіки-Водолії не соромляться своєї розбещеності, а жінки-Стрільці бачать в сексі сенс життя

Астрологи стверджують, що на наші сексуальні вподобання безпосередньо впливають зірки

Чоловіки-Водолії не соромляться своєї розбещеності, а жінки-Стрільці бачать в сексі сенс життя

Астрологи стверджують, що на наші сексуальні вподобання безпосередньо впливають зірки. А точніше наші знаки зодіаку.

Пропонуємо вам короткий опис кожного знака в ліжку.

Овен Чоловік

У сексі намагається довести, що він не баран. Готовий всюди робити кунілінгус. Абсолютно не соромиться того, що займається онанізмом.

При явному недоліку сексуальної витривалості Овен відчуває просто-таки біологічну потребу волочитися за незліченною кількістю жінок з майже первісним азартом.

Ерекція - напевно.

Презервативи - з теоретичної точки зору поважає.

Овен Жінка

Егоїстична і принципова.

Спокушати її треба напористо і швидко. Або вона віддасть усе відразу, або нічого і ніколи. Кращий спосіб спокушання полягає в тому, щоб зробити який-небудь видатний подвиг. Жінки-Овни самі по собі дуже гарячі і пристрасні, тому воліють тямущих і поступливих партнерів. Може здатися, що вони абсолютно позбавлені кокетства і байдужі до проявів галантності в свою адресу. Наприклад, не вимагають подавати пальто і навіть самі можуть відчиняти двері.

Телець Чоловік

За кількістю статевих актів за ніч дадуть фору будь-якому іншому знаку. В іншому не різноманітні. Не люблять міняти поз, їм цілком вистачає банального "він зверху вона знизу обличчям один до одного", через велику кількість випадкових зв'язків часто хворіють венеричними захворюваннями. Хоча у вертикальному положенні Телець любить головувати, в ліжку він завжди поступиться місцем зверху дамі.

Ерекція - не на висоті.

Презервативи - відкидають, як лейкоцит чужорідне тіло.

Щоб зацікавити такого чоловіка, жінка повинна виглядати якомога більш байдужою. Не реагувати на посмішки. Не допоможе - прикинутися глухою, спілкуючись жестами. В жодному разі не говорите йому "так"!

Телець Жінка

Люблять гроші і постійно капризують. Він повинен бути досить заможним, щоб купувати діаманти, і досить дурним, щоб купувати їх саме їй. Найпоширеніша смерть таких жінок - від руки ревнивого чоловіка.

Статевозріла жінка-Телець обов'язково повинна бути "в тілі". Якщо вона "не в тілі", це значить, що тут щось не так. Любить, коли її пестять в ерогенних зонах. Якщо жінка-Телець цього позбавлена - вона нещасна і сильно страждає. Якщо у неї це є, вона щаслива і велелюбна. В паузах можна розповідати еротичні анекдоти, читати вголос що-небудь цікаве і співати пісні. Найбільші шанси на успіх у бізнесменів і військових.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Секс з іноземцем: чому його мріють спробувати українські жінки

Близнюки Чоловік

Його не влаштовує час зустрічі. Інтимність на нього тисне. Моногамія приїдається. Будь-які обмеження виводять з себе. Талановитий в сексі, вгадує бажання, може подати будь-яке збочення як щось дуже привабливе. Соромиться стогнати під час оргазменної розрядки. Любить, коли його партнерка одягає панчохи і все таке інше.

Ерекція - чудова.

Презервативи - не змусиш лягти в ліжко без них.

Не пропустить нагоди запропонувати зайнятися груповим сексом.

Близнюки Жінка

Жертва власної проникливості. Відрізняє імпотента від секс-гіганта, не заглядаючи в штани (ну і взагалі добре розбирається в людях). Часто все життя проводить у пошуках лицаря в білому пальто . А оскільки такі зустрічаються рідко, то секс у житті таких жінок часто відбувається не по любові. Незважаючи на удавану легковажність, досить розважливі.

Нерідко вводять партнера в оману підвищеним інтересом до його персони. У Близнюків такий інтерес може означати просто притаманну їм допитливість, а не наявність якихось далекосяжних планів. Отримують задоволення від спільного перегляду еротичних картинок, розучування нових сексуальних поз і обговорення спільних знайомих.

Рак Чоловік

Незважаючи на назву, цей знак не любить однойменну позу. Але непогано справляється і в інших, не менш вульгарних позах. Під час статевого акту він рухається то швидко, то повільно, намагаючись бути різним: йому здається, що це збуджує партнерку. Вважає своєю головною зброєю кунілінгус. Після сексу любить пообговорювати попередні сексуальні досвіди - свої і партнерки. Свої "досягнення" пам'ятає довго, розповідає про них часто.

Ерекція - примхлива.

Презервативи - не гребує.

Рак Жінка

Жінка-Рак обожнює секс і завжди шукає пригодау в ліжку. Вона постійно турбується щодо її неприступності, тому після сексу може зникнути, і надовго. Вони проявляють особливу чутливість до ритуальним дрібниць, дуже ревниві, бувають вампиристі і підступні. З іншого боку, властива жінкам цього знака природна чіпкість розвинена так сильно, що немає ніякої надії на легке розлучення.

Лев Чоловік

Життя - п'єса. "Любов Лева".

Сценарій і постановка Лева. Продюсер - Лев. У головній ролі - Лев.

У ролях:

Лев: виконує Лев (красень, навколо якого розгортається дія).

Прекрасна Героїня.

Захоплена публіка: виконують всі жінки світу.

А якщо серйозно, то бувають різними. Дуже.

Лев Жінка

Статечна і впевнена в собі Левиця найбільше любить, щоб все було ефектно і драматично, як в кіно. І її партнер повинен бути головним предметом її гордості. Принаймні на перших порах. Гідність Левиць у тому, що вони рідко "пиляють" сильну стать і взагалі зазвичай не набридають по дрібницях. Недолік - їх слабкість до всього яскравого і блискучого.

З іншого боку, завжди спокійна, з усього отримає вигоду, навіть з мінету. В шлюбі їй, загалом, і на секс стає з часом наплювати: у чоловікові вона бачить потенційну доглядальницю за дітьми і мішком грошей за плечима. Їй часто зраджують, тому що до тіла допускає рідко і коротко, а в сексі веде себе як бігун на доріжці.

Діви Чоловік

Діви є вмілими коханцями з багатою сексуальною фантазією. Незважаючи на зовнішню практичність, холодність і педантизм, представники цього сузір'я роблять все, щоб доставити задоволення своєму партнерові. Дівами легко керувати в ліжку. Вони можуть бути як ведучими, так і веденими. Секс з Дівою різноманітний: сьогодні представник цього знаку може бути ніжний і пасивний, завтра - пристрасний і гарячий.

Діви Жінка

Красиві, правильні і привабливі. Чоловіки бігають за ними, але ці жінки, як правило, не можуть цим скористатися. Бурхливої ночі від неї чекати не слід, у неї все по любові і спокійно, тому якщо для вас секс не привід для знайомства, - вона для вас поганий партнер.

Позитив полягає в тому, що любов з Дівами зміцнює здоров'я і розширює кругозір. Жінки цього знаку дуже цікаві. Вони добре знають правила. І також добре знають, як правильно їх порушувати. Найпотаємніші бажання викладайте Діві не закоханими поглядами і боязкими натяками, а прямим текстом.

Терези Чоловік

Ніколи не стане лізти жінці в душу, бажаючи переконатися в її порядності або дізнатися, що для неї святе і дороге. Його хвилює тільки її зовнішність, голос, одяг і поведінка. В той час, як її заповітні почуття будуть залишатися недоступними для Терезів, він стане звертати все більше уваги на поверхневі промахи.

Ерекція - як у всіх.

Презервативи - вважає гідним способом контрацепції.

Терези Жінка

Вона хоче подобатися всім. Перебуваючи поруч з нею важливо розуміти, що секс і флірт - дві великі різниці. Інакше можна безславно зачахнути від еротичних страждань. У виборі постійного партнера Терези дуже розбірливі - їй хочеться чоловіка, який би вів її за собою; причому не тільки її саму, а й всіх інших теж. По маленькому - такого партнера, від якого немає незручностей при спілкуванні з оточуючими.

Якщо чоловік саме такий - вона вся, без залишку. Якщо ні - саме вона буде вирішувати, коли, де , в яких позах і чи треба взагалі. Жити з Терезами треба красиво, в комфорті, час від часу даруючи квіти і подаючи каву в ліжко. Мужній темперамент своєї половини вони цінують не менше, ніж компліменти і вишуканість в обходженні.

Скорпіон Чоловік

Вони зустрічаються, він мучить її - тому, що йому це подобається. Поступово вона стає повною психічної руїною. Йому це теж подобається. Жінці слід самій граціозно впасти в його обійми і дозволити йому все. А потім сходити до психіатра. Так, він потужний. Під його поглядом у жінки виникає бажання зняти спідню білизну, незалежно від того, скільки людей поруч і скільки часу вона з ним знайома. Ерекція - завжди. Презервативи - за його бажанням.

Скорпіон Жінка

Її піднесений скорпіонячий дух бореться з хтивим скорпіонячим тілом. Через це від Скорпіонів йде одночасно і потужний sex appeal і жорстка аура строгості, як би говорить про те, що якщо займатися любов'ю, то з серйозного приводу. Скорпіони найбільше люблять сильних чоловіків - у всіх сенсах. В еротичних іграх вони дуже пристрасні і не нехтують елементами здорового садомазахізму.

Жінку, народжену під цим знаком, потрібно вміти любити довго і багато, на худий кінець - дорого. З боку виглядає цілком володіючою собою, але якщо справа доходить до сексу - починає використовувати все, що попадеться під руку. Небезпечно не тільки це: через них разбиваються сім'ї, далеко йде кар'єра і туди ж - зарплата.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вопросы, которые стоит себе задать перед сексом

Стрілець Чоловік

На перший погляд здається абсолютним сором'язливим скромняжкою, але це тільки до того моменту, як ви опинитеся зі Стрільцем в одному ліжку. Буде все - ніжність, пристрасть, незабутній секс. Недолік стрільців у їх деякій шаблонності і в тому, що їх сексуальність обмежена набором якихось норм і правил, нав'язаних незрозуміло ким.

Після сексуального контакту стрільці стають жахливо вульгарними у спілкуванні.

Ерекція - обов'язково

Презервативи - носить із собою.

Стрілець Жінка

Щоб постійно мати поруч із собою таку амазонку, потрібен безперервний політ духу і спрямований куди-небудь рух тіла. Найкраще займатися любов'ю на кіпрських пляжах, у перервах між доповідями на науковому симпозіумі, а також на риболовлі чи полюванні. Найбільше її збуджує полювання за партнером. А після досягнення мети відчуває бажання переключитися на щось більш важкодоступне. Вона - для тих, хто любить розумних, красивих і веселих.

У сексі невичерпна, отож поки задовольниться треба папрацювати. Обожнює секс і вважає це мало не сенсом життя, тому з нею будьте готові на різні збочення. За вдачею вона романтик-бродяга, тобто любить змінювати місця та обставини, тому сексом з нею зайнятися можна де завгодно. Знаючи собі ціну, не тільки сама ходить на ліво але і розуміє, що якщо чоловік робить те ж саме. Сімейне життя цінує до тих пір, поки їй не захочеться пригод.

Чоловік Козеріг

Він дуже старанний у ліжку, іноді навіть надмірно, і дуже ніжний. Козеріг все на світі сприймає всерйоз. У нього найблагородніші наміри. Ніщо людське йому не чуже. Він відмінно знає, що не лише в грошах щастя. Її становище в суспільстві представляє для нього не менший інтерес.

Ерекція - стабільна стійка.

Розмір - цілком.

Презервативи - одягає сам.

Козеріг Жінка

Їх постійно мучать побоювання на тему "я його хочу, але раптом у нього дуже великий". У відносинах дуже сувора. Чоловіки її завжди хочуть, але варто їм підійти ближче - переконуються, що тут все не так просто. У сексі орієнтується на власні бажання. Якщо зловити момент, з цією жінкою можна займатися любов'ю цілодобово.

У зрілої Кози крім сексуальної привабливості є ще одна унікальна перевага, особливо цінна для домашніх і вразливих чоловіків - її плече завжди можна використовувати як надійну опору в різних життєвих колотнечах.

Водолій Чоловік

Без найменшого коливання оволодіває усіма, кого хоче. Є водолії нерозбірливі і розбірливі, але розпусні і ті, і інші.

Здатний самостійно визнати, наскільки він зіпсований, і не соромиться цього. Він пишається своєю несхожістю на інших. Будь-які узи він розцінює як посягання на духовний розвиток кожного з партнерів.

Ерекція - присутня.

Розмір - завжди є причиною переживань.

Презервативи - не любить.

Жінка Водолій

Під знаком Водолія народжуються не найбільш чуттєві, але найцікавіші і найнепередбачуваніші партнерки. Вони екстравагантні, волелюбні і не ревниві по дурницях. Виявляють ненав'язливу схильність до фемінізму і нетрадиційних форм сексу.

Коли її чоловік вертається з роботи - його будинок нагадує дім розпусти. Втім, жінка-водолій не згодна на груповий секс. Бачачи її, чоловіки починають думати про збочення, але, домігшись, отримують тільки робітничо-селянську позу. Будучи майстром флірту, ніколи не піде наліво. У відносинах більше цінує спокій, ніж емоції.

Риби чоловік

Пасивний, але, тим не менш, ніжний. Уникає виявляти ініціативу, вважаючи за краще збудити партнерку і залишити лідерство за нею. Його оточують його колишні дружини і подруги, з якими він до кінця так і не розлучився, бо взагалі терпіти не може розлучатися. Він зберігає фотографії, любовні листи і пам'ятні речі. Так, він романтик. Не чекайте, однак, що він осипле вас квітами, парфумами і обручками. У великих розмірах він може тільки збрехати, і ви обов'язково це помітите.

Ерекція - коли як.

Презервативи - коли як.

Риби жінка

З нею легко відчути себе наркоманом. У неї можна зануритися, як в теплу ванну, і забути про все на світі. Специфічна ерогенна зона - стопи. Ініціативу в житті і в сексі Риби схильні віддати партнеру. В цьому не те що б їх доброта або слабкість, а швидше своєрідна "риб'яча" користь - позбавити себе від турбот і турбот, пов'язаних з відповідальністю за ініціативу. Натомість гарантується бездонне море співчуття і співпереживання, ну і все інше, звичайно.Джерело: http://golbii.com/


Схожі матеріали:

Категорія: Інтим
Переглядів: 3711 | Теги: Жінка, секс, скорпіон
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Кроти атакували ділянку: сільський спосі...

/_pu/64/45995426.jpg

Як виростити здоровенні цибулини: хитрощ...

/_pu/63/47456883.jpg

Картопля без перекопування та підгортанн...

/_pu/65/56597587.jpg

5 помилок, через які малина не плодоноси...

/_pu/63/69823776.jpg

Смородина розміром з виноград: секретне ...

/_pu/62/85235731.jpg

Чим підгодувати тую влітку: дерева будут...

/_pu/65/28590818.jpg

Хитрість, як виростити гарну петунню у ф...

/_pu/62/38022797.jpg

Навіщо досвідчені дачники відправляють з...

/_pu/64/53936428.jpg

Про що не здогадуються безтурботні госпо...

/_pu/64/48174810.jpg

Найкращі пози для жіночого оргазму

/_pu/64/86522118.jpg

5 лайфхаков по выбору женского нижнего б...

/_pu/63/58991211.jpg

Что такое карцинома: ее основные виды и ...

/_pu/63/28371757.jpg