Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   П'ять видів оргазму які здатна відчувати жінка, способи їх досягнення

Що може допомогти відчути кліторальний оргазм? Практика і тільки практика

П'ять видів оргазму які здатна відчувати жінка

Позагенітальний оргазм

Сексологи стверджують: цей вид оргазму існує. Але знати про це теоретично і відчувати у реальному житті – це все-таки різні речі. Приблизно одна з десяти жінок здатна відчувати оргазм від поцілунків грудей, шиї, рук…

Про те, які хитрощі  можуть допомогти в цьому випадку, учені мовчать. Швидше за все, позагенітальний оргазм – це дар природи і штучній корекції не піддається.

П'ять видів оргазму які здатна відчувати жінка, способи їх досягнення
 

Матковий оргазм

Жінка відчуває матковий оргазм, якщо статевий член чоловіка стимулює шийку матки.

Відчуття: матковий оргазм нагадує вагінальний. Але вигідно відрізняється від нього тривалістю. Ще одна особливість маткового оргазму: він може наздогнати жінку в той момент, коли, здавалося б, усе закінчилося і чоловік робить останній рух – «до виходу». У цьому випадку чоловіка може вельми здивувати реакція жінки на його «прощальний» рух.

Необхідна умова для  маткового оргазму: потрібно, щоб член чоловіка мав необхідні розміри (мається на увазі довжина) та міг «добратися» до шийки матки.

Що може допомогти відчути матковий оргазм? Різні насадки для статевого члена з секс-шопу.

Кліторальний оргазм

Прямим «винуватцем» кліторального оргазму є, певна річ, клітор жінки. Для того, щоб жінка відчувала кліторальний оргазм, її клітор треба стимулювати язиком, руками або губами.

Відчуття: кліторальний оргазм дуже яскравий, іноді – майже болісний. Сексологи стверджують, що серед здорових жінок немає тих, хто не здатен відчувати кліторальний оргазм. Але чоловік повинен мати певні знання та навички. Наприклад, він повинен знати, що клітор – неймовірно чутливий орган, і грубі дотики до нього в ту мить, коли жінка сильно збуджена, може заподіяти їй не задоволення, а біль. Що м'якші, легші, делікатніші рухи, то краще.

Що може допомогти відчути кліторальний оргазм? Практика і тільки практика. Пошук поз, найбільш вдалих пестощів губами, руками або язиком.

Стимуляція «G»-точки забезпечує жінці особливий вид оргазму

Точка G - ерогенна зона жіночого організму, відкрита в 1944 році німецьким гінекологом Ернстом Графенбергом. Спори про її існування не вщухають з моменту відкриття. Причому подробиці відкриття ніколи не розголошувалися, і досі неясно, за яких обставин гінекологу вдалося знайти те, про приховання чого природа потурбувалася доволі суттєво.

Річ у тім, що точка G захищена від нескромно-цікавих поглядів кількома ступенями захисту, а саме:
  • точка G знаходиться на глибині 5 см від входу в піхву, тобто виявити її при звичайних гігієнічних маніпуляціях неможливо.
  • розташована точка G  на передній стінці піхви, що деколи ускладнює її пошук навіть для професіоналів-гінекологів: при огляді вони акцентують свою увагу на задній стінці піхви.
  • розміри точки G дуже невеликі – 1-3 см. На дотик це невелике, в незбудженому стані майже непомітне, ущільнення, розташоване по сусідству із сечовим міхуром і заховане в стовщенні зі складок (передній складчастий валик). Оцей валик і є головною перешкодою на шляху до жаданої знахідки.
Точка G вважається сполучною ланкою між двома типами жіночого оргазму: кліторним і вагінальним. Тобто "активація" точки G дає жінці змогу одночасно відчувати два види оргазму. Ціль, безумовно, заслуговує поваги.

Але чому "вважається", а не "є"? Тому що докторські дисертації на цю тему широкої громадськості не демонструвалися (мабуть, тому, що вчений світ стурбований значно важливішими питаннями, ніж сила жіночого оргазму). А професіонали не такого високого польоту не можуть, як бачимо, зібрати достатню кількість жінок для досліджень у доволі лоскітливих умовах (на межі оргазму, коли ця точка виявляється).

Що стосується першовідкривача – німецького гінеколога Ернста Графенберга… Побутують неперевірені чутки про те, що своє відкриття він зробив у час нелюдських досвідів над людьми в концтаборах. Версія трохи м'якша – вчений виявив точку G випадково, "захопившись" гінекологією настільки, що перескочив у сусідню область сексології. Є й інші версії, перераховувати які цікаво, але практичного змісту мало.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зробити, щоб дівчина швидко кінчила

Вправи з точкою G ефективні тільки в тому випадку, якщо її власниця максимально збуджена. У звичайному, не збудженому, стані стимулювати точку G - безглуздо. Отримати задоволення жінці буде легше в максимально м'язово-розслабленому вигляді - лежачи на спині і широко розставивши ноги. Партнеру потрібно акуратно ввести два пальці в піхву і вивчити ту його частину, яка знаходиться під лобковою кісткою. Намацавши рельєфне ущільнення, слід приступити до ритмічних натискань - дискомфорт при цьому змінюється наростаючим збудженням. Вплив має бути достатньо сильним, але одночасно і делікатним. Важливо приділити увагу клітору: незадіяні до цього пальці (а краще язик) допоможуть досягнути оргазму.

В інтернеті існує величезна кількість методик, які обіцяють зробити тебе гуру з пошуку цієї самої точки. Однак сама вірна методика - вивчати своє тіло. Самою, разом з партнером - як завгодно. Не соромся, люби і знай свій організм і тіло.

П'ять видів оргазму які здатна відчувати жінка, способи їх досягнення

Вагінальний оргазм

Цей вид оргазму жінка відчуває під час «звичайного» вагінального сексу.

Необхідна умова для вагінального оргазму: фрикції статевого члена в піхві жінки та її здатність відчувати цей вид оргазму. На жаль, вагінальний оргазм доступний не кожній жінці. І не кожен чоловік здатен забезпечити жінці цей вид оргазму. Річ у тім, що для вагінального оргазму необхідна щільна стимуляція стінок піхви. А це можливо або з великим статевим членом чоловіка або з вузькою піхвою жінки.

Відчуття: хвилеподібне задоволення. Сильний і тривалий оргазм дарує жінці чоловік, який рухається повільно, але ритмічно. Що частіші рухи, то гостріший за відчуттями, але більш швидкоплинний оргазм.


Схожі матеріали:

Категорія: Інтим
Переглядів: 494 | Теги: Матковий оргазм, оргазм, секс, Кліторальний оргазм, Вагінальний оргазм, точка G

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Тренды обуви 2022: модели сапог женских ...

/_pu/62/13723496.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

Жіноча білизна: як правильно підібрати к...

/_pu/62/81683788.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg