Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   5 банальних фраз, на які чоловіки ображаються, а дружини вважають нормою

Якщо з образливими словами або колючими висловами все ясно, є 5 фраз, які принижують

5 банальних фраз, на які чоловіки ображаються, а дружини вважають нормою

Кожна жінка говорила своєму чоловікові слова, про які їй доводилося шкодувати надалі.

Якщо з образливими словами або колючими висловами все ясно, є 5 фраз, які принижують чоловіка, а багато жінок навіть не розуміють цього.
 
«Я до тебе наймалася?»

Багато жінок ставлять власні інтереси на перше місце. Тому вони намагаються менше доглядати за чоловіком і всіляко привчають його до домашніх справ.

Якщо чоловік і жінка працює на рівних, подібне допустимо. Рівноправність має виявлятися в багатьох речах.

Але в реальному житті ситуація виявляється зовсім іншою. Чоловік може працювати цілу добу, а жінка не здатна задовольнити навіть базові потреби. У цьому випадку не варто застосовувати сарказм або інші банальні висловлювання.

пара
 

Можна вчинити хитріше, підбираючи більш делікатні слова. А якщо говорити в подібному ключі, будь-який чоловік почне розуміти, що його просто не поважають.
 
"Я тобі казала…"

Ситуація, коли жінка попереджає, а чоловік ігнорує - це норма. І коли чоловік допускає певну помилку, жодна жінка не упустить шансу, щоб показати, що чоловік був не правий, а вона попереджала.

Важливо поставити просте запитання: хіба чоловік не розуміє власну помилку? Постійно вказуючи на них, демонструючи власні переваги, кожна жінка просто принижує чоловіка. Всі люди усвідомлюють власні помилки, додаткові приниження в нормальних відносинах точно не потрібні.
 
«Якщо ти дійсно любиш, то ...»

Маніпуляція любов'ю - це популярний прийом, який сміливо використовують багато жінок. Їм здається, що вони можуть маніпулювати своєю любов'ю, щоб домагатися свого. А як повинен на подібне реагувати чоловік? Якщо він не виконає прохання, значить, про любов мова не йде.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Влияние спермы на женское здоровье

Чоловік не повинен відчувати тиск, доводячи свою любов. Такий прийом допустимо, але тільки в певних ситуаціях. Застосовувати його постійно точно сенсу немає. А справа в тому, що чоловікові може почати здаватися, що його просто використовують.
 
«Ти занадто бурхливо реагуєш»

Як можна змусити людину виражати емоції, так як цього хочеться? Деякі дами думають, що вони можуть розповідати чоловікові те, як він повинен реагувати і проявляти власні емоції. Це ображає будь-якого чоловіка, адже зачіпаються емоції, які складно контролювати або якось впливати на них.

Можна виділити схожі фрази:
  • «Заспокойся».
  • "НЕ виправдовуйся".
  • «Ти занадто ніжний».
Чоловік повинен відчувати підтримку від своєї другої половини, а не чути закиди.
 
"Я не вірю тобі"

Люди постійно обманюють і щось змінити точно не вийде. Але деяким жінкам здається, що вони мають повне моральне право говорити таку фразу.

Важливо зрозуміти, що вона занадто груба, тому реакція може бути неоднозначною.

Щоб не образити чоловіка, краще застосовувати більш м'які формулювання. Найпростіший приклад: «Мені важко повірити в твою історію». А якщо реальних доказів обману немає, краще дослухати історію до кінця і просто зробити висновки.


Схожі матеріали:

Категорія: Кохання та стосунки
Переглядів: 258 | Теги: Образа, пара, стосунки, сім'я, психологія, Жінка, Спілкування, чоловік

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Жіноча білизна: як правильно підібрати к...

/_pu/62/81683788.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg