Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   5 жіночих помилок у відносинах, які не дають стати щасливою

Довіра - це основний стовп, на якому тримаються всі найміцніші і гармонійні відносини

5 жіночих помилок у відносинах, які не дають стати щасливою

Практично всі люди на планеті мріють про міцні і гармонійні стосунки з протилежною статтю.

Кохання представляється чимось яскравим і безтурботним, але коли приходить реальність, то все виявляється не так райдужно.

Багато людей просто не мають досвіду в побудові чогось серйозного і допускають ті концептуальні помилки, які просто не дозволяють парі гармонійно розвиватися і бути щасливою.

Які ж моменти тягнуть на дно будь-який союз?
 

5 жіночих помилок у відносинах, які не дають стати щасливою

1. Недовіра

Довіра - це основний стовп, на якому тримаються всі найміцніші і гармонійні відносини. Дійсно, важко собі уявити щасливий союз без довірчих відносин. Недовіра ж може виникати з різних причин.

Хтось має якийсь негативний досвід минулого і тепер не може повністю розслабитися і відкинути всі сумніви, хтось принципово не готовий довіряти оточуючим, а у когось все тягнеться традиційно з дитинства.

Так чи інакше, довіра - це навичка, яку необхідно тренувати і практикувати. Якщо довіри немає, то вона сама не прийде: необхідно докладати зусилля, відкриватися і робити крок назустріч.

2. Ревнощі

Ще одне руйнівний почуття, яке псує будь-які відносини. Психологи давно прийшли до спільного висновку, що ревнощі - це невротична риса і ознака закомплексованого і невпевненої в собі людини.

Багато хто вважає, що ревнощі - це прояв любові, але це не так. Це почуття не несе нічого хорошого, а лише роз'їдає союз зсередини, отруюючи кожен аспект взаємин. Ревнуючий людина бажає контролювати всі сфери життя свого партнера, забираючи у нього свободу і право на особистий простір, а такого в здорових відносинах не повинно бути апріорі.

3. Претензії та звинувачення

Любовну пару недарма називають половинками одного цілого, адже вони мають спільні завдання, цілі та прагнення, тому невдачі і провали вони поділяють теж разом. Здорова атмосфера в парі виключає будь-які звинувачення і претензії.

Спірні моменти повинні вирішуватися за допомогою довірчого діалогу, шляхом досягнення компромісів і спільних рішень. Партнери повинні підтримувати один одного, вселяючи почуття впевненості у власних силах. Звинувачення ж провокують виникнення образ, а вони ще не зробили ні одну пару щасливою.

4. Жертви

Багато хто вважає, що жертви в стосунках - це найяскравіший прояв і доказ почуттів, проте в зрілих стосунках ніхто не повинен чимось жертвувати. Ніхто не зобов'язаний відмовлятися від чогось для себе важливого і потрібного, щоб догодити партнеру.

По-справжньому люблячий чоловік сам не допустить, щоб його партнер відмовлявся від чогось такого, стаючи при цьому трішки найнещасніші. Існує маса способів прийняття обопільного рішення в непростих ситуаціях, де кожен би залишився щасливий, зберігши при цьому свої цінності, захоплення і прагнення.

5. Почуття провини

У здорових відносинах немає місця провини, адже воно не має сенсу. Почуття провини завжди виходить з минулого, а його вже не змінити і не повернути. Зрілі люди просто роблять висновки, приходять до спільних висновків і намагаються не повторювати колишніх помилок, охороняючи почуття один одного.


Схожі матеріали:

Категорія: Кохання та стосунки
Переглядів: 225 | Теги: чоловіки, Кохання, жінки, психологія, Щастя

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

Тренды обуви 2022: модели сапог женских ...

/_pu/62/13723496.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

Жіноча білизна: як правильно підібрати к...

/_pu/62/81683788.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg