Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   5 жіночих помилок у відносинах, які не дають стати щасливою

Довіра - це основний стовп, на якому тримаються всі найміцніші і гармонійні відносини

5 жіночих помилок у відносинах, які не дають стати щасливою

Практично всі люди на планеті мріють про міцні і гармонійні стосунки з протилежною статтю.

Кохання представляється чимось яскравим і безтурботним, але коли приходить реальність, то все виявляється не так райдужно.

Багато людей просто не мають досвіду в побудові чогось серйозного і допускають ті концептуальні помилки, які просто не дозволяють парі гармонійно розвиватися і бути щасливою.

Які ж моменти тягнуть на дно будь-який союз?
 

5 жіночих помилок у відносинах, які не дають стати щасливою

1. Недовіра

Довіра - це основний стовп, на якому тримаються всі найміцніші і гармонійні відносини. Дійсно, важко собі уявити щасливий союз без довірчих відносин. Недовіра ж може виникати з різних причин.

Хтось має якийсь негативний досвід минулого і тепер не може повністю розслабитися і відкинути всі сумніви, хтось принципово не готовий довіряти оточуючим, а у когось все тягнеться традиційно з дитинства.

Так чи інакше, довіра - це навичка, яку необхідно тренувати і практикувати. Якщо довіри немає, то вона сама не прийде: необхідно докладати зусилля, відкриватися і робити крок назустріч.

2. Ревнощі

Ще одне руйнівний почуття, яке псує будь-які відносини. Психологи давно прийшли до спільного висновку, що ревнощі - це невротична риса і ознака закомплексованого і невпевненої в собі людини.

Багато хто вважає, що ревнощі - це прояв любові, але це не так. Це почуття не несе нічого хорошого, а лише роз'їдає союз зсередини, отруюючи кожен аспект взаємин. Ревнуючий людина бажає контролювати всі сфери життя свого партнера, забираючи у нього свободу і право на особистий простір, а такого в здорових відносинах не повинно бути апріорі.

3. Претензії та звинувачення

Любовну пару недарма називають половинками одного цілого, адже вони мають спільні завдання, цілі та прагнення, тому невдачі і провали вони поділяють теж разом. Здорова атмосфера в парі виключає будь-які звинувачення і претензії.

Спірні моменти повинні вирішуватися за допомогою довірчого діалогу, шляхом досягнення компромісів і спільних рішень. Партнери повинні підтримувати один одного, вселяючи почуття впевненості у власних силах. Звинувачення ж провокують виникнення образ, а вони ще не зробили ні одну пару щасливою.

4. Жертви

Багато хто вважає, що жертви в стосунках - це найяскравіший прояв і доказ почуттів, проте в зрілих стосунках ніхто не повинен чимось жертвувати. Ніхто не зобов'язаний відмовлятися від чогось для себе важливого і потрібного, щоб догодити партнеру.

По-справжньому люблячий чоловік сам не допустить, щоб його партнер відмовлявся від чогось такого, стаючи при цьому трішки найнещасніші. Існує маса способів прийняття обопільного рішення в непростих ситуаціях, де кожен би залишився щасливий, зберігши при цьому свої цінності, захоплення і прагнення.

5. Почуття провини

У здорових відносинах немає місця провини, адже воно не має сенсу. Почуття провини завжди виходить з минулого, а його вже не змінити і не повернути. Зрілі люди просто роблять висновки, приходять до спільних висновків і намагаються не повторювати колишніх помилок, охороняючи почуття один одного.


Схожі матеріали:

Категорія: Кохання та стосунки
Переглядів: 158 | Теги: чоловіки, Кохання, жінки, психологія, Щастя

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Як прогуляти урок у школі та не попастис...

/_pu/58/00577927.jpg

Когда стоит заменить электрическую систе...

/_pu/59/98106407.jpg

Как сделать кератиновое выпрямление воло...

/_pu/59/12506741.jpg

Моторна олива для автомобіля: як вибрати...

/_pu/57/77207291.jpg

Опора амортизатора, на что смотреть при ...

/_pu/57/54221042.jpg

Створюємо комфорт на дачній ділянці завд...

/_pu/59/20243813.jpg

Декілька речей, які змушують чоловіків н...

/_pu/58/07219694.jpg

Кількість кроків в день необхідних для з...

/_pu/56/80667770.jpg

Як організм може сигналити про брак омег...

/_pu/56/40259615.jpg

Речі в будинку, які з головою видають ск...

/_pu/61/60764654.jpg

Декілька ознак, що від жінки немає поваг...

/_pu/58/89571879.jpg

Терапевт назвав сприяння продовженню жит...

/_pu/56/13787295.jpg