Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Декілька образ від жінок, які чоловіки не забувають

Жоден чоловік не буде терпіти, якщо його обраниця може якось образити близьких

Декілька образ від жінок, які чоловіки не забувають

Чоловіки здаються сильними і заможними. Тому деякі дами можуть говорити неприємні фрази або якось дорікати свого обранця.

Але чомусь всі забувають, що чоловіки в реальності дуже вразливі. Просто вони намагаються приховувати свої образи, хоча запам'ятовують їх на довгі роки.

 
Декілька образ від жінок, які чоловіки не забувають
 

Допускає рукоприкладство

Як би не було смішно, але іноді чоловіки страждають від рукоприкладства. Звичайно, порівнювати чоловічу і жіночу силу немає здорового глузду. Однак деякі жінки піднімають свою руку і навіть не замислюються про те, що відчуває чоловік.

З одного боку, чоловікові хочеться відповісти, а з іншого - він не має морального права. Тому чоловікові доводиться просто терпіти і захищати себе іншими способами. Та й як жінка виглядає в цей момент? Жоден чоловік після рукоприкладства не вважатиме її ніжною і ласкавою.

Принижує почуття власної гідності

Насильство може бути не тільки фізичним. Можна зустріти ситуації, коли жінки принижують своїх партнерів. Вони можуть говорити образливі фрази, ображати або проявляти глузування. Все це виставляє жінку в негативному світлі, плюс у відносинах втрачається взаєморозуміння.

Звичайно, далеко не всі жінки розуміють, що певними фразами або висловлюваннями вони ображають свого партнера. В результаті у чоловіків формується образа, про яку вони не можуть сказати.

Роман на стороні

У чоловіків є своєрідне поняття роману на стороні. Не варто думати тільки про невірність, адже тут мова йде про зраду. Багато чоловіків можуть сприймати роман на стороні, навіть якщо його обраниця просто спілкується або фліртує з іншим чоловіком.

Подібне завжди підриває чоловіче самолюбство і самооцінку. І якщо чоловік зауважує, що його обраниця не проти піти на зраду, то приймається цілком раціональне рішення - повністю припинити відносини. Чоловіки не переносять конкуренцію, а якщо бачать, що жінка проявляє жвавий інтерес до інших, то готові на найрішучіші кроки. Найцікавіше, що в цей момент чоловіки будуть дорікати саме свою обраницю.

Насміхається над його близькими

Жоден чоловік не буде терпіти, якщо його обраниця може якось образити близьких або невдало пожартувати над ними. Чоловіки в більшості ситуацій звикли мислити раціонально. Вони прекрасно розуміють, що близькі люди - це найголовніше, що є в їхньому житті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Декілька помилкових установок жінки, через яких поруч погані чоловіки

Тому жодна жінка не має права ображати близьких. І навіть якщо чоловік не зверне увагу або не робитиме зауваження, в будь-якому випадку залишаться образи. Подібне відноситься і до друзів, яких чоловік цінує і поважає.

Робить порівняння з іншими

Як вже було сказано, чоловіки зовсім не переносять конкуренцію. Навіть якщо вони бачать незначну конкуренцію, яка була спровокована жінкою, вони готові піти на рішучі кроки.

Тому, якщо жінка не хоче ускладнити відносини, їй ні в якому разі не можна робити порівняння. Критично, якщо порівнювати чоловіка з його друзями або колишніми партнерами. Ось в цьому випадку найсильніша образа буде гарантована.


Схожі матеріали:

Категорія: Кохання та стосунки
Переглядів: 218 | Теги: психологія, ВІДНОСИНИ, Любов, чоловіки

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Як повернути чоловіка в сім'ю: порад...

/_pu/60/22017137.jpg

Массаж для увеличения груди

/_pu/55/94994445.jpg

Массаж груди. Поддерживаем грудь в тонус...

/_pu/55/02323347.jpg

Експерт: три помилки під час сніданку пс...

/_pu/58/07128944.jpg

Декілька речей, яких потрібно уникати в ...

/_pu/57/77781228.jpg

Як яблука впливають на пам'ять

/_pu/57/20371763.jpg

Як підібрати купальник на великі груди

/_pu/60/18117395.jpg

Один заповідач та декілька заповітів: як...

/_pu/57/82062072.jpg

Три предмети, які варто класти в холодил...

/_pu/61/73972020.jpg

Пасха творожная царская

/_pu/57/49227803.jpg

10 простих правил по догляду за нижньою ...

/_pu/58/94836268.jpg

Ягоди, які будуть корисні для шкіри і зд...

/_pu/59/98701601.jpg