Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Декілька ознак поганої дружини, через які чоловік подає на розлучення

«У суперечці народжується істина» - це вірна приказка, до якої потрібно прислухатися

Декілька ознак поганої дружини

Вступаючи в шлюб, багато жінок розслабляються і вважають, що чоловік назавжди поруч з ними. Подібна помилка в більшості випадків призводить до того, що пані залишаються самотніми або в будинку постійно звучать скандали і чути закиди. А хто в цьому винен?

Деякі жінки розуміють, що всьому виною декілька негативних звичок, через які чоловік і зовсім може припинити відносини.

 
Декілька ознак поганої дружини, через які чоловік подає на розлучення
 

Сперечається, нічого не розуміючи

«У суперечці народжується істина» - це вірна приказка, до якої потрібно прислухатися. А хіба все так однозначно? Суперечку можна назвати корисною тільки в тому випадку, якщо обидві людини в чомусь знаються і просто доводять свою думку. Але, в реальних відносинах частіше буває інакше, адже жінки починають сперечатися, не розуміючи навіть елементарних речей.

Як чоловік повинен реагувати в такій ситуації? Він розуміє, що правий на 100%, але нічого не може довести. Важливо вміти вести діалог, виділяючи тільки головне. А сперечаючись з чоловіком, зовсім не розбираючись в певній темі, серйозний конфлікт забезпечений.

Ставить під сумнів мужність і спроможність

Звичайно, багатьох чоловіків не можна назвати мужніми і заможними. Але, кожна жінка повинна зрозуміти простий факт: в будинку чоловік хоче відчувати себе головою сім'ї. Якщо чоловік не відчуває своєї спроможності, він втрачає сенс будувати подальші відносини або старатися заради власної сім'ї.

А ще гірше, якщо жінка критикує чоловіка в фізичному плані. Для будь-якого чоловіка буде найсильніший удар, коли жінка виділяє недоліки в ліжку. Тому, якщо певні проблеми і спостерігаються, про них краще мовчати.

Відмовляється від подружнього обов'язку

Кількість та інтенсивність статевих актів у серйозних відносинах знижуються. І це цілком звична ситуація, на яку партнери реагують цілком спокійно. Але, деякі жінки нахабно відмовляють чоловікові в близькості, а іноді і зовсім нею загрожують і маніпулюють.

Важливо зрозуміти простий факт: без фізичної близькості між партнерами неможливо побудувати нормальні відносини. Подружній борг необхідно виконувати регулярно. Ідеально, якщо жінка буде самостійно підходити з пікантними пропозиціями до свого чоловіка. В такому випадку у нього підвищиться самооцінка і з'явиться бажання старатися заради своєї обраниці.

Постійно «пиляє»

Багато чоловіків виявляють жахливі звички, коли вони знаходяться в серйозних відносинах. Але, незважаючи на це, хіба є привід постійно проявляти критику? Деякі дами явно перегинають палицю, провокуючи сварку на рівному місці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що кажуть поцілунки в різні частини тіла про почуття чоловіка до дівчини

Наприклад, навіть якщо чоловік допустив незначну помилку, він отримує порцію критики і негативу на свою адресу. У житті важливо вміти знаходити точки дотику, а банальний діалог краще будь-якого скандалу.

Ділитися з подругами подробицями особистого життя

Всі проблеми, сварки і недопонімая повинні залишатися всередині сім'ї завжди. Неприпустимо, якщо жінка постійно розповідає про проблеми своїм подругам. Чоловіки так само не надходять, адже вони звикли вирішувати всі проблеми зі своєю обраницею. Треті особи у відносинах тільки шкодять.


Схожі матеріали:

Категорія: Кохання та стосунки
Переглядів: 318 | Теги: розлучення, поради, психологія, сім'я

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Лечение аденоидов у детей

/_pu/58/78029889.jpg

Кілька речей, які не можна жінці робити ...

/_pu/57/72253491.jpg

Как школьникам максимально эффективно го...

/_pu/59/57179135.jpg

Поширені помилки, яких припускаються в д...

/_pu/58/86038879.jpg

Водохресне купання в ополонці з малюком....

/_pu/56/00300633.jpg

Стильные фотообои 3д для спальни и гости...

/_pu/59/98745048.jpg

Схуднути за 10 днів: як домогтися неймов...

/_pu/56/18695946.jpg

Як позбутися запаху старості в будинку, ...

/_pu/61/15685574.jpg

Декілька речей, про які варто знати жінц...

/_pu/61/62193379.jpg

Чим корисний еротичний масаж

/_pu/60/35303660.jpg

Палаццо, колюты и брюки-джоггеры – разно...

/_pu/57/67468559.jpg

7 простих б'юті-лайфхаків, які полег...

/_pu/60/90326120.jpg