Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Декілька речей, про які варто знати жінці перед початком стосунків

Жіноче кохання не змінить чоловіка

Декілька речей, про які варто знати жінці перед початком стосунків

Якщо жінці здається, що вона перепробувала все і не може знайти відповідного для себе чоловіка, можливо, вона знову і знову робить ті самі помилки.

Можливо, необхідно визначити їх і перестати знову і знову наступати на ті самі граблі? Є жінки, які готові віддати все, щоб знайти чоловіка, щоб більше не бути самотніми.

Справа в тому, що постійний пошук може призвести до проблем, тому що згодом можна не помітити ті недоліки, які є у людини. І саме тут їхні стосунки зазнають краху.


відносини
 

Жіноче кохання не змінить чоловіка

Багато жінок починають стосунки з чоловіком тільки тому, що вважають його поганим і вірять, що якщо вони закохаються в нього, він зміниться. Насправді всі жінки люблять виклик і їх неймовірно приваблюють такі "погані хлопчики".

Якщо згадати казку "Красуня і чудовисько", то навіть у ній любов перетворила поганого хлопця на хорошого. Але у реальному світі так не буває. Правда в тому, що навіть кохання не може повністю змінити людину.

Чоловіки хочуть почуватися потрібними

Для жінки важливо вміти подбати про себе, бути достатньо фінансово забезпеченою та не шукати чоловіка лише заради грошей. Але якщо вона посилає оточуючим сигнали про те, що їй не потрібен чоловік, протилежна стать, швидше за все, її побоюватиметься.

Чоловіки за своєю природою хочуть захистити жінку або просто полагодити її машину. Якщо чоловік хоче допомогти дівчині, потрібно дозволити йому, це зробить його щасливим.

У чоловіка вже є одна мати

Є багато чоловіків, які не вміють прибирати за собою, і для них помити посуд чи витерти підлогу – це надзавдання.

Можна постійно нагадувати їм про це, але якщо в їхньому будинку було заведено, що мати все робить за них, то важко перевиховати їх і змусити робити все самостійно. Звичайно, це не означає, що жінка повинна робити все і перетворюватися на маму для свого чоловіка.

І тут доводиться йти компроміси. Не варто витрачати час на безглузді скандали. В ідеальній ситуації краще сісти та спокійно все обговорити.

Маніпуляція - це дорога до пекла

Якщо у стосунках жінка часто починає плакати чи не говорити всієї правди лише для того, щоб вийти переможцем, це дорога до пекла.

Перемога у суперечці більш-менш нічого не означає. Іноді, коли дівчина починає піднімати себе над своїм партнером, це може посилити ситуацію.

Необхідно бути прямим та навчитися правильно спілкуватися. Усі непорозуміння походять від недомовленості.

Чоловіки не вміють читати думки

Зараз багато представниць прекрасної статі, напевно, можуть подумати, що знають про це, але часто вони поводяться по-іншому.

Чоловіки ніколи не знають достеменно, про що думає його друга половинка. І коли жінка починає поводитися огидно без причини, у їхній свідомості не укладається, що це відбувається тому, що вчора вони чимось засмутили свою кохану.

Особливо, якщо дівчина навіть не каже їм, що саме це було. Якщо жінка хоче, щоб чоловік сказав їй, що вона не товста, найкращим варіантом буде просто запитати його про це прямо.

Слід почати використовувати слова замість того, щоб чекати, коли він зрозуміє, про що йдеться.


Схожі матеріали:

Категорія: Кохання та стосунки
Переглядів: 124 | Теги: чоловік, Жінка, особисте життя, стосунки, поради

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Жіноча білизна: як правильно підібрати к...

/_pu/62/81683788.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Тренды обуви 2022: модели сапог женских ...

/_pu/62/13723496.jpg