Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Декілька секретів, які дружині не можна розповідати чоловікові

Повна довіра неприпустима, навіть якщо партнери люблять один одного і готові прощати

Декілька секретів, які дружині не можна розповідати чоловікові

Багато жінок намагаються досягти повної гармонії у відносинах. А хіба це можливо?

Повна довіра неприпустима, навіть якщо партнери люблять один одного і готові прощати багато. Є декілька секретів, про які повинна мовчати кожна жінка, якщо вона хоче зберегти свої стосунки.

Почуття до колишнім

Тема колишніх завжди волає змішані емоції і масу питань. Звичайно, певну інформацію про своїх колишніх краще розповісти.

пара
 

Сюди можна віднести: їх імена, тривалість спілкування. Але ні в якому разі не можна вдаватися в інтимні подробиці. Чоловіки зовсім не переносять конкуренції, а коли жінка згадує про свого колишнього в фізичному або емоційному плані - залишається слід на довгий час.

Кожна жінка повинна зрозуміти простий факт: чоловіки - це власники. А колишніх вони можуть сприймати як загрозу. А якщо жінка ще говорить про свої почуття або робить неоднозначні натяки - серйозний конфлікт забезпечений.

Тема минулих відносин ніколи не повинна підніматися в сьогоденні. В іншому випадку негативні наслідки будуть переслідувати ще довгі роки.

Дрібниці, які не подобаються

У кожної жінки є список речей, які викликають відверте роздратування. Наприклад, багато жінок не переносять певні чоловічі звички, риси характеру або знайомих, які постійно дають поради.

Кожна жінка повинна зрозуміти, що життя складається з дрібниць. Змінити все звички і життєві цілі чоловіки неможливо. Тому варто чітко визначити різницю між значущими або незначними дрібницями.

Якщо певні дрібниці незначні, який сенс на них акцентуватися? Найпростіший приклад: якщо чоловік не може нормально скласти свої речі, хіба є привід скандалити і проявляти негатив?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жадібний чоловік і декілька фраз, які його видають

Говорити варто тільки про значущі дрібниці. Якщо щось дійсно не дає спокою і змушує жертвувати своїми інтересами, чоловік про це повинен знати. Інформацію варто доносити спокійно, не намагаючись спровокувати конфліктну ситуацію. Завдяки банального діалогу у відносинах можна досягти більшого, ніж погрозами і різними криками.

Зміни в зовнішньому вигляді

Кожна жінка педантично ставиться до власного зовнішнього вигляду. Найцікавіше, що багато хто не розуміє, що чоловіки реагують схожим чином. Можна згадати просту ситуацію: якщо чоловік хоч щось говорить про жіноче вазі, серйозний скандал в подальшому забезпечений.

Чоловіки також болісно реагують на критику, просто вони намагаються це приховувати. А жінкам здається, що вони роблять все правильно, а критика допомагає чоловікові стає краще. Все це не працює, адже у чоловіка знижується самооцінка і починають розвиватися комплекси.

А найгірше, що може трапитися, - це образа. Не всі чоловіки готові ставитися до критики з приводу своєї зовнішності. Бувають навіть ситуації, коли втрачається мотивація. За підсумком через банальну критики або дурних жартів формується образа, від якої не вийде позбутися.


Схожі матеріали:

Категорія: Кохання та стосунки
Переглядів: 242 | Теги: ВІДНОСИНИ, жінки, Кохання, психологія, Любов

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Тренды обуви 2022: модели сапог женских ...

/_pu/62/13723496.jpg

Жіноча білизна: як правильно підібрати к...

/_pu/62/81683788.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg