Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Деклька причин, через які розвивається депресія після весілля

Закоханим здається, що у шлюбі вони будуть щасливими

Деклька причин, через які розвивається депресія після весілля

Дівчина та хлопець, які збираються одружитися, під час підготовки до урочистостей перебувають на сьомому небі від щастя. Вони думають, як добре їм разом, як вони житимуть, проводити час.

Закоханим здається, що у шлюбі вони будуть щасливими, що ніщо не зможе зіпсувати їм настрій. Але на практиці все буває зовсім не так.

Одружившись, чоловік і жінка розуміють, що не мають тієї радості, яку очікували, що їм не хочеться облаштовувати своє житло, створювати в ньому затишок. Що ж робити у такій ситуації? Все залежить від причини, через яку новостворене подружжя опинилося в подібному стані.

Весілля – початок, а не кінець

Чоловік і жінка можуть зосередити всю увагу на весіллі, на урочистості. Підготовці до цієї радісної події вони в такому разі приділятимуть увесь свій час, усі розмови будуть лише про організацію весілля.

Коли свято пройде, молода пара виявить, що їм нема чого обговорювати, що у них немає спільних справ.

Якщо після урочистостей виявилося, що партнерам нема чим зайнятися разом, то їм варто поставити нові цілі. Вони мають бути серйозними. Наприклад, пара може націлитись на покупку машини, на народження дитини, на подорож навколо світу.

Відсутність грошей

Весілля може окупитися за рахунок подарунків від гостей, які подарували гроші. Але не завжди так відбувається. Молоді можуть виявити, що всі гроші витратили на свято, що навіть у борги влізли, щоби організувати свято. А на медовий місяць у них не лишилося жодних фінансів.

Уникнути такої ситуації можна, якщо ретельно продумати перелік гостей. Не варто запрошувати безліч друзів, родичів. Так, якщо людей буде багато, то подарунків вдасться отримати достатню кількість.

Але не факт, що все складеться саме так: деякі гості можуть прийти порожніми руками. Потрібно реально оцінювати свої фінансові можливості, не витрачати всі гроші на урочистості.

Весільна магія не повинна «пудрити мізки»

Коли жінка і чоловік одружуються, вони дають одна одній обіцянку завжди бути разом, не сваритися і не розлучатися. Але після весілля не все складається ідеально: партнери починають лаятися через кожну дрібницю, починають з'ясовувати стосунки за будь-якої зручної нагоди.

Партнерам не варто бути наївними. Вони повинні розуміти, що обіцянки, дані у РАГСі, – це лише обряд. Їм варто вчитися домовлятися, шукати компроміси, а не чекати на те, що в них буде ідеальне життя.

Дружина – теж жінка

Після весілля може почати нудьгувати саме представниця жіночої статі. А так відбувається у тому випадку, якщо молода дружина заганяє себе у жорсткі рамки, відмовляється від зустрічей із подругами, від походів у салони краси. Вона присвячує себе побуту, турботі про чоловіка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які зміни відбуваються з чоловіком, який має поганий характер

Так не варто робити. Панночка не повинна забувати про те, що в неї може бути своє життя, що в неї можуть з'являтися свої справи, заняття. Жінка може ходити до родичів, відвідувати салони краси. Все це піде їй на користь.

Обручка – привід стримати апетити

Після весілля деякі дівчата починають набирати вагу. Справа в тому, що раціон харчування у них змінюється. Жінка починає готувати те, що любить чоловік, намагається догодити йому. Разом з ним панночка приймає їжу, їсть те, чого раніше намагалася уникати. У результаті вона повнішає.

Щоб подібного не відбувалося, щоб постать дівчини не постраждала, їй не потрібно міняти харчові звички після весілля. Разом із партнером їй необхідно домовитися про набір продуктів, який купуватиметься, про страви, які готуватимуться.

У такому разі вона зможе зберегти тонку талію та худі ноги.

З'ясувавши причину поганого настрою після весілля, партнери вже стануть на правильний шлях. Вони зможуть вчасно вжити потрібних заходів, налагодити стосунки та врятувати шлюб від швидкої руйнації.


Схожі матеріали:

👁 98
Категорія: Кохання та стосунки
Теги: причини, депресія, весілля
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Що не можна садити після моркви: про що ...

/_pu/67/04414999.jpg

Завжди годуйте цим смородину у вересні і...

/_pu/66/17434695.jpg

Що буде, якщо поруч із полуницею посадит...

/_pu/62/21581516.jpg

Як повернути нижній білизні білий вигляд...

/_pu/63/69381063.jpg

Які зміни відбуваються з чоловіком, який...

/_pu/65/97505879.jpg

Чому роман із набагато старшим чоловіком...

/_pu/64/92949791.jpg

2 вдалі сорти томатів для тих дачників, ...

/_pu/63/52373174.jpg

Прозорі трусики допомогають жінкам розши...

/_pu/65/29806438.jpg

Яку користь принесе підживлення смородин...

/_pu/65/31476100.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

Буде солодша за мед: всього 3 хитрощі з ...

/_pu/63/24324529.jpg

Безводная мойка автомобилей экономи врем...

/_pu/65/97760687.jpg