Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Типи чоловіків, які не можуть ужитися з розумною жінкою

Якщо чоловік заводить стосунки з розумною жінкою, то це є великою удачею

Типи чоловіків, які не можуть ужитися з розумною жінкою

Якщо чоловік заводить стосунки з розумною жінкою, то це є великою удачею. Але це лише одна сторона медалі. Звичайно, розумна жінка не стане виносити мозок своїми дурними словами і вчинками.

Вона розважлива, володіє достатньою підприємливістю. Вона готова завжди прийти чоловікові на допомогу і не схильна мотатися по дому без діла.

Але також є і зворотна сторона цієї медалі. Чоловік таку жінку навряд чи зможе провести. Вона неодмінно зробить так, щоб вивести його на чисту воду. З цієї причини деякі чоловіки не здатні підтримувати відносини з тими жінками, які інтелектуально на сходинку вище за них. Всіх подібних чоловіків можна звести до 5 позицій.

Розгільдяї та нероби


Розгільдяї та нероби

Чоловіки подібного типу як би постійно перебувають в суцільному вирі веселощів. Нескінченні зустрічі з друзями доставляють їм неймовірне задоволення. Такі чоловіки, як правило, не люблять працювати.

У рішенні будь-якого питання вони завжди будуть шукати найлегші шляхи. Улюбленим місцем розташування таких чоловіків є диван, на якому вони знаходяться з келихом пива в руках.

Якщо у такого чоловіка є розумна партнерка, вона явно буде незадоволена такою поведінкою, нагадуючи чоловікові про те, що пора зайнятися справою, відправитися на пошуки способу заробляння грошей. Вона неодмінно буде закликати чоловіка до серйозності. Але такому чоловікові це явно не імпонує. Тому він прагне знайти собі подругу, яка йому до пари.

Самці

чоловік самець
 

Подібного типу чоловіки не схильні за своєю природою до вірності. Йому нададуть спілкування з однією і тією ж жінкою. Тому він перебуває в постійних пошуках партнерки на стороні. Основою його життєвого поведінки є постійна зміна дівчат в поєднанні з нескінченним фліртом.

Якщо жінка розумна, вона ніколи не буде терпіти такої поведінки чоловіка. Це обумовлено тим, що вона любить себе і відчуває до своєї особи достатню повагу. Вона просто закриє чоловікові двері в розгульне життя.

Мамин синочок

Такий чоловік є еталоном несамостійності. Навряд чи він сам зможе подбати про себе. Він звик до того, що йому допомагають, вирішують за нього різні проблеми. Саме в такому ракурсі він хоче бачити і свою жінку. Він бажає, щоб вона варила йому смачні борщі і лікувала, коли він захворіє.

Такий кавалер сам нічого не вирішує. Він звик до того, що за нього це робитиме хтось інший. Навряд чи розумна жінка стане жити з чоловіком, який сам, по суті, є дитиною. Що стосується чоловіка, то і він, намагаючись огородити себе від якихось вимог, не будуватиме відносини з розумною жінкою.

Альфонси


Альфонс
 

Чоловікам подібного типу характерно постійне бажання знайти таке місце, де можна непогано поживитися. Їм потрібна партнерка, якій можна постійно вішати локшину на вуха. Такі чоловіки постійно брешуть, що не можуть знайти собі гідну роботу, викачуючи при цьому з жінки її фінанси.

Трапляються такі дами, які готові заради чоловіка пожертвувати всім, що у них є. Але розумну жінку провести зовсім не просто. Тому ніяких відносин у таких жінок з альфонсами не буде.

Справжні мужики

Такі чоловіки здатні не тільки пити горілку з друзями, але і починають по дому абсолютно все, що буде потрібно. Вони готові голими руками зігнути залізний прут.

При цьому вони мають повною впевненістю в тому, що місце жінки виключно на кухні. Вони впевнені в тому, що жінки повинні в усьому слухатися їх і не висловлювати ніяких заперечень. Справжня розумна жінка навряд чи погодиться на роль покірної сільської баби.


Схожі матеріали:

Категорія: Кохання та стосунки
Переглядів: 283 | Теги: інтелект, чоловіки, жінки, ВІДНОСИНИ

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Тренды обуви 2022: модели сапог женских ...

/_pu/62/13723496.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Жіноча білизна: як правильно підібрати к...

/_pu/62/81683788.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg