Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Як позбутися хрону в городі, боротьба, розміщення

Як позбутися хрону в городі?

Як позбутися хрону в городі, боротьба, розміщення

Як позбутися хрону в городі, боротьба, розміщенняЯк позбутися хрону в городі? Він розповзається, відбирає необхідні для вирощування овочів території. У городників боротьба з хроном затягується на роки. Тому поговоримо про особливості його росту, розвитку. Рослина має мичкувату кореневу систему.

Її додаткові корені знаходяться на глибині близько 30 см, досить таки потужні і з часом розповзаються на півметра навколо, а то і більше. Велике високе листя глушить все що знаходиться під ними. Як правило, в місцях зростання гинуть навіть бур'яни. Можливість поширюватися і виживати отримала ця рослина завдяки сплячим брунькам, розташованим по всій довжині кореня.

Як що залишиться в землі після викопування невеликий шматочок, то він знову проросте. Тому щоб потім боротьба з хріном не доставляла вам клопоту, не відбирала дорогоцінний час, дослухайтесь простої поради - розміщуйте овоч поза сівозміни, тобто десь у куточку на окремо відведеному місці, а не на грядках.

Але не обманіться його вмінням виживати. Смачні, рівні коріння можна отримати тільки при правильній підготовці грядки під вирощування хрону. Інакше продукт буде несмачний, грубий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вирощування редису - основи агротехніки
 
Іноді боротьбу з хроном ведуть за допомогою обгородження ділянки. Це попереджає поширення за відведену територію. Вирити траншею, зробити в землі захисну стіну з шиферу, заліза, щось типу короба. Тоді він не розповзеться.

Можна просто підібрати місце подалі від основних грядок. Бар'єром послужить широка доріжка.

А іноді просто використовують для вирощування хрону глибокі ящики. Тоді взагалі питання про те, як позбутися хрону на городі, стояти не буде. Рослина оселитися у цьому ящику, тому коріння будуть збиратися до останнього шматочка.

Ящик наповнюється живильною сумішшю землі, в нього навесні висаджуються черешки. При гарному догляді, поливі до осені можна знімати урожай. Можна використовувати для цього пристрою дошки. Головне передбачити, як потім з нього все виймати. Тому ящик повинен бути розбірним або з дверима.

Але якщо вас ця рослина все ж окупувала, тобі позбавляємося від хрону на городі шляхом виснаження (постійне викопування, закриття від сонця). Коли ми викопуємо коріння, то навіть маленький шматочок дасть життя. Тому перше - ретельно вибирайте всі залишки з грядки.

 Все що буде з'являтися, потрібно негайно викопувати. Тим самим відбувається виснаження залишків рослини. У очищеному місці посадіть в перший рік овочі з великим листям, здатними своєю тінню заглушити проростки. Наприклад, це можуть бути кабачки, гарбузи. З весни постійно викопуємо залишки, потім сіємо (або висаджуємо розсаду) кабачка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Препарати для захисту рослин саду та городу

Боротьба з хроном прискоритися, якщо ви додатково вкриє землю мульчуючими матеріалами - чорною плівкою або нетканими видами. Все що буде проростати не отримавши сонця поступово загине. Але щоб місце не пустувало даремно, в матеріалі зробіть прорізи висадіть розсаду, наприклад, ті ж кабачки. Вони мають потужний корінь, який буде тягнути поживні речовини з місця, де ріс хрін.

Якщо буде десь пробиватися в стороні, велике листя кабачка створять несприятливу для зростання тінь. Так поступово ви досягнете результату.

 Якщо тимчасово можна пожертвувати місцем на ділянці, то просто накрийте тим що є, аби світло не проникало. Навіть можна насипати дуже товстий шар скошеної трави і додавати її в продовж літа в міру розкладання з низу. Тут буде діяти одне правило - не дати доступу до світла.

Звичайно, зараз існує маса хімічних засобів, гербіцидів, але думаю вони підійдуть тільки на крайній варіант, коли занадто велика площа або потрібно дуже швидко її звільнити. У нас і так у житті багато хімії. Навіщо ще зловживати.

Джерело: http://poradagorod.ucoz.ua/


Схожі матеріали:

Категорія: Дача, сад та город
Переглядів: 7191 | Коментарі: 1 | Теги: город, хрін, хрон

Всього коментарів: 1

0
1 Семеновский   (12.05.2015)
Могу посоветовать избавиться от зарослей хрена с помощью мотокосы. Я брал вот такую http://in-green.com.ua/motokosy/forte Справилась даже с самыми запущенными вариантами.

Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Не викидайте цінний продукт для приготув...

/_pu/64/95951629.jpg

Зелений, жовтий або з коричневими цяткам...

/_pu/63/48098135.jpg

Чому не приживаються дерева: 5 поширених...

/_pu/62/62246559.jpg

Що потрібно зробити навесні, щоб у сморо...

/_pu/62/36310830.jpg

На якій глибині найкраще ловити карася

/_pu/64/05431257.jpg

Ближче до тіла? Чоловічі ерогенні зони

/_pu/64/58755961.jpg

Змусити чоловіка забути про інших: що ро...

/_pu/64/89596555.jpg

Урожайність помідорів підвищить одна про...

/_pu/63/22179989.jpg

Кроти атакували ділянку: сільський спосі...

/_pu/64/45995426.jpg

Чому аґрус не дає врожаю: прикрі помилки...

/_pu/63/02744888.jpg

Декілька способів пережити нерозділене к...

/_pu/62/45729715.jpg

Як підготувати сад до весняних заморозкі...

/_pu/63/24461831.jpg