Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   3 види осушувачів повітря для басейну: як вибрати відповідну модель

Басейн у власному будинку — це мрія більшості наших співгромадян

Басейн у власному будинку

Басейн у власному будинку — це мрія більшості наших співгромадян. Але це велика місткість з водою, яка має властивість випаровуватися. Волога накопичується на поверхнях стін, вікон і різних конструкціях. Внаслідок цього, у вологому приміщенні скупчуються різні бактерії, може з'явитися цвіль і грибок, а це робить присутність в ньому некомфортним і навіть небезпечним. Найефективнішим способом боротьби з підвищеною вологістю в басейнах є установка якісної вентиляції та осушувача повітря. Саме про осушувачі повітря для басейнів і піде мова в цій статті.

Басейн у власному будинку
 

Принцип роботи цих пристроїв

У басейнах можуть застосовуватися три види осушувачів:
  • конденсаційні,
  • адсорбційні,
  • асиміляційні.
У конденсаційних або рефрижераторних установках, повітря подається з приміщення на охолоджений теплообмінник, волога на його поверхні конденсується і після чого, через дренаж видаляється. Осушене повітря подається на другий теплообмінник з підвищеною температурою, де нагрівається і знову подається в приміщення.

Сушильні камери адсорбційного осушувача заповнені спеціальною речовиною, проходячи через яке повітря втрачає велику частину вологи й після, повертається в приміщення.

Асиміляційні пристрої засновані на принципі підігрівання повітря, тому що чим воно тепліше, тим більше в нього вміщається рідини. Але цей принцип досить енерговитратний, тому для осушення повітря практично не застосовується. В інтернет-магазині "Осушувачі" pro.osushiteli.ua, можна знайти потрібний вам осушувач та забезпечити собі й своєму басейну захист від підвищеної вологості.

Ці установки дуже ефективні, потужність осушення в них може досягати 120 л. вологи в добу.


Басейн у власному будинку
 

Розрізняються ж вони способом установки:
  • Підлогова. Передбачає використання пересувних установок.
  • Навісна. Монтаж таких осушувачів проводиться на стіну приміщення басейну.
  • Канальна. Канальні осушувачі повітря для басейнів монтуються в вентиляційних камерах і повітроводах, за якими відбувається надходження, відведення і розподіл повітря по конструкції басейну. Цей тип пристроїв, найбільш затребуваний, так як мають кілька переваг. Перш за все, це низький рівень шуму таких установок, швидкий доступ для технічного обслуговування і гарний естетичний вигляд.

Вибір обладнання: слушні поради


Басейн у власному будинку
 

Ви прийняли рішення про придбання осушувача повітря для басейну: Як вибрати найбільш відповідний саме для вас по продуктивності, повітрообміну і ціною?

Для того щоб правильно вибрати осушувальних обладнання, потрібно визначитися з типом його установки:
 
✔️ Якщо басейн невеликий, площею до 40м², можна вибрати настінний або підлоговий варіант пристрою.

✔️ Якщо приміщення, більш 40м², то слід віддати перевагу обладнанню канального типу.

✔️ При великих площах басейну можна використовувати промисловий осушувач, який буде працювати в режимі рециркуляції, спільно з припливом повітря

Після чого, слід визначитися з потрібними параметрами устаткування, його продуктивністю і повітрообміном. Для ефективного видалення парів води з повітря, потрібно щоб прилад мав достатню потужність, або продуктивність.


Басейн у власному будинку
 

Це значення визначає, скільки літрів вологи може отримати цей прилад за добу роботи. Щоб точно знати, якої потужності потрібен вам осушувач, потрібно визначити: скільки літрів води на добу випаровує ваш басейн. Цим займаються спеціалізовані компанії з розрахунку та установці систем вентиляції для басейнів, і саме до них ми та рекомендуємо вам звернутися.

Наступне, на що потрібно звернути увагу при виборі осушувальної установки для басейнів — це, на повітрообмін пристрою. Повітрообмін, це об'єм повітря, який установка зможе прогнати через себе в певний проміжок часу. Як правило, це значення вимірюється в л / год. Нормальна витрата повітря осушувачем відбувається тоді, коли пристрій проганяє повітря в приміщенні 3 - 4 рази на годину.

Важливо!

Басейн у власному будинку
 

Для того щоб розрахувати це значення, конкретно для вашого басейну, потрібно, його площу помножити на висоту стель. Наприклад: площа кімнати з басейном - 30м², множимо на висоту стелі 3м, і отримуємо шуканий обсяг повітря 90м³. Тепер, знаючи, що повітря має змінюватися 4 рази на годину, множимо обсяг кімнати на 4 і отримуємо потрібне значення в 360м³, яке має забезпечувати установка, конкретно для вашого приміщення.

Знаючи всі ці параметри, ви ще не можете в повній мірі відповісти на питання: як підібрати осушувач повітря для басейну.

Басейн у власному будинку
 

Ми ще не розповіли вам про матеріали, з яких повинен бути виготовлено такий пристрій:
  • Фахівці пропонують віддавати перевагу агрегатів, корпус яких виготовлений з оцинкованого металу, гарячим способом. Завдяки цьому покриттю не тільки поверхні, але і торці матеріалу будуть добре захищені від впливу вологи.

  • Форма осушувача повинна бути такою, щоб виключити на ньому скупчення вологи. Це запобіжить корозію матеріалу, з якого виготовлений прилад.

  • Всі трубки, які використовуються в роботі цього пристрою повинні бути гладкими як всередині, так і зовні. Це не дасть можливості утворитися на їх стінках сольових утворень

  • Ідеальним варіантом стане, якщо корпус агрегату буде покритий захисним шаром емалі.

Басейн у власному будинку
 

Якщо ви прислухаєтеся до наших порад, то відвідування басейну стане приємною, і безпечною процедурою для вас і ваших близьких.


Схожі матеріали:

Категорія: Дизайн інтер'єру та ремонт
Переглядів: 367 | Теги: Сушильні камери, види осушувачів, адсорбційний осушувач, басейн

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Ось чому слід приймати душ ввечері, а не...

/_pu/60/50002408.jpg

Поради та рекомендації як отримати ідеал...

/_pu/60/93217807.jpg

Какое постельное белье самое лучшее

/_pu/59/93050468.jpg

Як вибрати найсолодші мандарини? Звертай...

/_pu/61/86682385.jpg

Медики розповіли, чому потрібно їсти йог...

/_pu/57/42960656.jpg

Когда дарить украшения в отношениях?

/_pu/58/43015329.jpg

Виниловые полы: преимущества? особенност...

/_pu/56/08715433.jpg

Принципи інтуїтивного харчування

/_pu/56/39642580.jpg

Чи знає ваша друга половинка куди витрач...

/_pu/60/79211732.jpg

Холестерин у чоловіків: як його знизити ...

/_pu/56/11583878.jpg

Як чоловіки і жінки почуваються після ви...

/_pu/57/57611919.jpg

Как сделать кератиновое выпрямление воло...

/_pu/59/12506741.jpg