Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Поради на всі випадки життя Дизайн інтер'єру та ремонт Дача, сад та город
Авто, вело, мото Мистецтво


Як підібрати огорожу для сходів в приватному будинку або квартирі?

Для того, щоб дитина не змогла пролізти в порожнечі між елементами огорож, краще вибирати огорожі із суцільними скляними або кованими екранами.


Компактні сходи на другий поверх

При будівництві будинку або в'їзді у дворівневу квартиру вам неодмінно доведеться задуматися про вибір компактних сходів на другий поверх. На що ж ви звертаєте увагу в першу чергу? На матеріал каркасу, тип кріплення ступенів або колір конструкції? Можете переконувати себе і далі, але жоден з вищевказаних варіантів не підходить. У більш ніж 80% випадків клієнти вибирають сходи за зовнішнім виглядом огорож.

Ви можете думати, що це не так, але спробуйте подумки прибрати огорожі з усіх відомих вам сходів у сусідів, друзів і колег і ви зрозумієте, що всі вони однакові або, принаймні, дуже схожі один на одного. Це підводить нас до основної думки статті - «Щоб ваші сходи поєднувалася з інтер'єром, при виборі конструкції особлива увага приділяється огорожі». Розгляньмо основні життєві ситуації й розвіємо кілька помилки, з якими стикаються люди при підборі сходових билець.
 
Компактні сходи на другий поверх
 

Якщо під сходи відвели надто мало місця

Дуже часто зустрічається ситуація, у якій є одне просте рішення — опорні стовпи та балясини можна встановлювати не зверху на щабель, а з торця конструкції. Такий підхід дозволяє відвоювати в середньому 100 - 200 мм експлуатованої поверхні, що істотно спрощує двосторонній рух по сходах.

Звичайно, простим це рішення виглядає тільки з боку клієнта. Реалізація такого підходу вимагає великого досвіду виконавця і ретельних розрахунків. Необхідно з точністю до міліметра виміряти горизонтальне і вертикальне розташування балясин на торці кожної сходинки. Помилка призведе до того, що огорожу буде кривим або взагалі не зможе бути повністю зафіксовано. Виходу тут два — або мириться з вузьким прорізом, або замовляти огорожу з установкою у професіоналів.

Яка огорожу безпечна для дітей?

Наявність огородження само по собі робить сходи значно безпечніше, однак для будинків з дітьми є й інші важливі рекомендації. Так, для зручності переміщення самих маленьких жителів вашого сімейного гнізда, можна встановити вздовж стіни або уздовж огорожі, додатковий дитячий поручень. Є ще і спеціальні хвіртки безпеки, які монтують на початку і / або наприкінці сходів. Такі хвіртки взагалі відрізають дитині шлях на сходи без відома батьків.

Для того, щоб дитина не змогла пролізти в порожнечі між елементами огорож, краще вибирати огорожі із суцільними скляними або кованими екранами. Якщо ж ваша душа лежить до класичних варіантів огорож з балясинами, то варто простежити, щоб відстань між ними було менше голови дитини — це стандарт, який на жаль, дотримується не всіма виробниками.

Варто задуматися і про покриття ступенів. Глянсове лакове покриття слизьке і небезпечно не тільки для дітей, а й для дорослих. Краще вибирати для своїх сходів матові поліуретанові лаки.


Схожі матеріали:

👁 775
Категорія: Дизайн інтер'єру та ремонт
Теги: сходи на другий поверх, Компактні сходи

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Якщо хочеться згущеного молока: виявляєт...

/_pu/67/01929388.jpg

Що буде з організмом, якщо пити надто ма...

/_pu/69/09158433.jpg

Як вибрати комплект нижньої білизни для ...

/_pu/68/84672701.jpg

Як жінка впливає на чоловіка

/_pu/69/41820182.jpg

Чим полити клематиси навесні, щоб забезп...

/_pu/68/97515988.jpg

Чем лечить аллергический конъюнктивит: л...

/_pu/68/42616398.jpg

Як позбутися самотності

/_pu/68/95653521.jpg

Як Goldi робить стильний одяг доступним ...

/_pu/69/97615462.jpg

Таке підживлення яблуні збільшує врожай ...

/_pu/68/91461717.jpg

Остекление балконов: варианты и преимуще...

/_pu/69/01777261.jpg

Цифровая стоматология

/_pu/67/31591323.jpg

Як впінати амбіверта: 4 ознаки, на які в...

/_pu/68/61316056.jpg