Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   



 
Поради на всі випадки життя Дизайн інтер'єру та ремонт Дача, сад та город
Авто, вело, мото Мистецтво


Як справитися з втомою? Які існують засоби боротьби із втомою?


Як справитися з втомою? Які існують засоби боротьби із втомою? Виявляється, втома буває різною

Затяжна зима і весняний авітаміноз призводять до виникнення хронічної втоми. А як з нею впоратися? Які існують засоби боротьби із втомою? Виявляється, втома буває різною.

Фізична втома після хвороби, затяжного ремонту квартири або роботи із землеустрою на дачі родичів буває сильної і безрадісним. Але втома цього ж сорту може бути дуже приємною.

Наприклад, після тренажерного залу, аеробіки або 40-хвилинного запливу в басейні. М'язи болять, у всьому тілі легка знемога, і в сон хилить трохи.

Це прекрасно - м'язи в тонусі, зайві калорії витрачено. Але будьте обережні! Якщо втома не проходить через кілька годин, то ви перетренувалися. Треба вибрати більш спокійний вид активності і більш розумно дозувати навантаження. Порадьтеся з тренером.

Психічна втома настає після інтенсивної розумової роботи і багатогодинного напруження уваги. Тривале сидіння за паперами, комп'ютером, вирішення складних проблем, підготовка до важливої події, спілкування з великим числом людей і напружена мозкова робота вимотують не менше фізичних навантажень.

Це позначається на роботі нервової системи: порушується сон, під очима з'являються сині круги, важко зосередитися, все почне дратувати, і життя набуває похмурі фарби.

Емоційна втома - результат психоемоційного стресу, супроводжується зниженням настрою, пригніченістю і замкнутістю. Після ситуації, яка вимагала від нас сильних емоційних реакцій - втрата близької людини, розставання з коханою, раптова хвороба, стихійне лихо, - ми відчуваємо спустошення і повна відсутність моральних сил. Тривалі емоційні переживання, коли життя здається безпросвітної, здатні викликати депресивний стан.

 Позитивні стреси, навпаки, благотворно впливають на наш організм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зубная нить – это напрасная трата времени

Сексуальна втома, спровокована стресом, психотравмуючої ситуацією будинку, неприємностями на роботі, перенесеним захворюванням або гормональними циклами, характеризується повною відсутністю сексуального бажання. Сексуальна втому, як правило, зникає при усуненні викликав її фактора.

Натуральні засоби ідеально підходять для вирішення більшості проблем, у тому числі і викликаних перманентної втомою. Вони прості й ефективні, що і довела перевірка часом.

Ромашка. Чай з «гадальні квітки» знімає напругу, діє як легке болезаспокійливе. Приготуйте чай, заливши 2 чайні ложки трави склянкою окропу, настоюйте під кришкою 10 хвилин, процідіть. Пийте до 3 склянок на день.

Кропива. Відмінне загальнозміцнюючий засіб. Хороший тонізуючий чай з листків кропиви дводомної, квіток ромашки, трави деревію, взятих у рівних пропорціях. Заваріть 1 чайну ложку суміші склянкою окропу, дайте настоятися. Пийте 3 рази на день після їжі з медом і сухофруктами.

Меліса. Її називали пані мозку, що виганяє меланхолію і зміцнює пам'ять. 2 столові ложки сушених листя залийте 2 склянками окропу, настоюйте 15-20 хвилин у термосі і пийте протягом дня.

Елеутерокок. Загальна слабкість, стомлюваність, поганий сон, безпричинні страхи, перепади настрою - ось свідчення для його прийому. Пийте щоранку протягом 1-2 тижнів натщесерце по 10-20 крапель екстракту, розведених в 1 / 3 склянки води. Допомагає при великому фізичному і розумовому стомленні. Сухі плоди замочіть на добу в горілці, висушіть в теплій духовці, зітреш в порошок. Приймайте вранці і ввечері по столовій ложці з верхом, запиваючи водою.

Родіола рожева. Властивість її знімати втому відомо вже близько 200 років. Це сибірське рослина здобуло заслужену славу навіть за океаном. У домашніх умовах корінь родіоли використовують у вигляді настоянки. Для її приготування 50 г подрібненої сировини заливають 0,5 л 40%-ного спирту і 2 тижні наполягають в темному теплому місці. Приймають по 20-30 крапель 3 рази на день за 30 хв до їди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бережіть горло і зміцнюйте імунітет! Це врятує від сезонних ГРВІ та ангіни

Фармацевтична промисловість випускає рідкий екстракт родіоли. Приймають його по 5-10 крапель 2-3 рази на день за 25-30 хв до їди. Курс лікування - 10-20 днів. Побічних ефектів у родіоли майже немає, однак краще утриматися від неї, якщо ви приймаєте ліки від підвищеного тиску, якщо вагітні або годуєте грудьми.


Схожі матеріали:

👁 2313
Категорія: Поради на всі випадки життя
Теги: здоров'я, родіола рожева, сексуальна втома, меліса, Психічна втома, Ромашка, втома, кропива



Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]



ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Що посадити поряд із капустою, щоб захис...

/_pu/70/15949106.jpg

Користь для щитовидної залози та покраще...

/_pu/70/19679590.jpg

Депиляция – эффективное удаление нежелат...

/_pu/70/77533039.jpg

Які шарфи та снуди практичніше обирати д...

/_pu/70/58192117.jpg

Розмова під час сексу: довіра, повага та...

/_pu/70/98776348.jpg

Як зрозуміти, що шкіра зневоднена і їй п...

/_pu/70/33663710.jpg

Психологічні тригери алкогольної залежно...

/_pu/70/72241910.jpg

Основні секрети схуднення для жінок: Шля...

/_pu/70/95469255.jpg

Переваги безкаркасних скляних перил

/_pu/70/16571060.jpg

Чи бувають у чоловіків множинні оргазми ...

/_pu/70/36689841.jpg

Декілька порад для успішних кімнатних ро...

/_pu/70/86569805.jpg

Як боротися з апатією: від цього стану н...

/_pu/70/38380339.jpg