Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   



 
Поради на всі випадки життя Дизайн інтер'єру та ремонт Дача, сад та город
Авто, вело, мото Мистецтво


Кремація в Україні - як це відбувається і що робити з прахом після спалювання тіла?

Кремація - альтернативний варіант похованню в землі


Ми стикаємося із смертю практично щодня і не усвідомлюємо цього до тих пір, поки це не станеться з кимось з наших близьких. Але, як би там не було, навколо нас помирають люди щодня. І головне все правильно організувати, щоб провести померлу людину гідно в останню дорогу. Сьогодні серед віруючих людей таке поняття, як кремація, не користується популярністю, оскільки це заборонено церквою. Але є безліч причин, по яких можна припускати, що незабаром це питання вирішуватиметься зовсім інакше.


Кремація в Україні - як це відбувається


Коли людина помирає, їй стає вже все одно, що відбувається з її тілом. Ми звикли ховати людей на кладовищах, які розростаються з роками все більше і більше. А не чи варто замислитися, що прийде час і не вистачить землі на усіх? Особливо замислюєшся про доцільність такого виду поховання, коли прогулюєшся між могил і розумієш, що до деяких взагалі ніхто не приходить і не стежить. У результаті ми отримуємо велику кількість покинутих поховань з горами штучних квітів.

Кремація в Україні - як це відбувається?

Якщо враховувати той факт, що місце на кладовищі коштує все дорожче, то більшість людей прибігають до думки про кремацію тіла. Ця процедура відбувається в спеціальному приміщенні - крематорії, де тіло згорає при температурі до 1100 градусів. Все може займати до чотирьох годин, і залежить від комплекції людини. Зола, яка залишилася після кремації, а також кістки перемелюються в попіл за допомогою спеціального млина. Так і отримують прах об'ємом 2-4 л.

Тут важливо розуміти, що тіло спалюється в труні. Тому варто знати, що вибирати потрібно звичайну з дерева, яка добре піддається займанню. У цьому полягає ще один плюс, оскільки особливо витрачатися на труну немає сенсу. Вже після згорання, прах поміщають в урну і віддають родичам, які вже на власний розсуд розпоряджаються далі цим прахом.

Що робити після кремації?

Ця справа вже кожного окремо. Можна поховати урну в загальній сімейній могилі і поставити окрему табличку для померлого, а можна розвіяти попіл над морем або в іншому важливому для людини місці.

Отримати прах можна тільки у тому випадку, якщо родичі надали офіційне свідоцтво про смерть, довідку про місце поховання і надання документу, що підтверджує особу того, хто забирає прах. Деякі люди залишають урну з прахом в будинку, оскільки це може бути остання воля померлого.


Схожі матеріали:

👁 1808
Категорія: Поради на всі випадки життя
Теги: урна, Кремація, прах, труна



Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]



ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Допомога у виборі: яка нижня білизна під...

/_pu/70/80145800.jpg

Найкращий спосіб підвищення потенції у ч...

/_pu/70/52734467.jpg

Коли надмірне хвилювання заважає чоловік...

/_pu/70/14881768.jpg

Як зрозуміти, що розсаді не вистачає фос...

/_pu/70/83834511.jpg

Експерти рекомендують завжди возити з со...

/_pu/70/16389617.jpg

Речі за якими ви можете визначити, чи за...

/_pu/70/43426323.jpg

Поради, як чуттєво роздягнутися перед св...

/_pu/70/86343835.jpg

Як підвищити приживаність живців троянд ...

/_pu/70/30499224.jpg

Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg

Стрижки з дуже коротким чубчиком: кому й...

/_pu/70/39064184.jpg

Обробка смородини навесні: чим бризкати ...

/_pu/70/26212100.jpg

Прозора жіноча спідня білизна - гарні ко...

/_pu/70/70398749.jpg