Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   ПАТ «Лубнигаз» нагадує своїм користувачам основні правила при користуванні газом у побуті


ПАТ «Лубнигаз» нагадує своїм користувачам основні правила при користуванні газом у побуті

У продовж січня-лютого 2012 року в Україні сталося 27 нещасних випадків, внаслідок яких постраждало 69 осіб, 21 з яких загинуло. За кількістю постраждалих ці показники перевищують минулорічні в 2,5 рази.

З метою попередження аварійних ситуацій, недопущення нещасних випадків та надзвичайних ситуацій пам'ятайте основні правила при користуванні газом у побуті:
• Кожний раз перед вмиканням газових приладів, підключених до димоходу, перевіряйте наявність тяги. Користуватися газом при відсутності тяги і несправних димових каналах смертельно небезпечно. Чадний газ - дуже отруйний продукт горіння. Періодично очищайте від листя, сміття та битої цегли «кишеню» димоходу.

• Обов'язково відчиніть квартирку на кухні, а вже тоді користуйтеся газом. Стежте за роботою газових приладів і обов'язково їх вимикайте перш ніж виходити з квартири.

• Відчувши запах газу в квартирі, під'їзді, підвалі, припиніть користування газом, перекрийте крани на газових приладах і до приладів, не запалюйте вогню, не курите, не вмикайте і не вимикайте світло та електроприлади, провітріть приміщення і негайно повідомте аварійну службу за телефоном 104.
Забороняється:
• самовільно проводити ремонт, заміну, додаткове встановлення чи перестановку газових приладів;

• використовувати газові плити для опалення приміщень;

• користуватися несправними газовими приладами;

• перекривати димові та вентиляційні канали шиберами, закривати та заклеювати отвори вентиляційних каналів.
Згідно „Правил безпеки систем газопостачання України" відповідальність за справний стан і безпечне користування газовими приладами і апаратами, що встановлені в житлових будинках державного фонду , покладається на квартиронаймачів, а в квартирах і житлових будинках , що належать громадянам на правах приватної власності, - на їх власників.

ПАТ «Лубнигаз» безкоштовно проводить щорічне планове технічне обслуговування газових приладів абонентів та попереджує Вас про те, що всі роботи по технічному обслуговуванню, ремонту або заміні газових приладів повинні проводитись виключно працівниками газового господарства.

Самовільний ремонт або заміна, перестановка газових приладів категорично забороняється, так як це може призвести до виникнення аварійних ситуацій. Також забороняється монтаж та підключення до газової мережі нових газових приладів торгівельним організаціям при їх продажу споживачам. Таки газові прилади будуть відключені від газопостачання.

ПАТ "Лубнигаз" нагадує, що у зимовий період не рідше 1 разу на місяць власники житлових і громадських будинків повинні проводити огляд оголовків димоходів і вживати заходів щодо запобігання їх обмерзанню і закупорці.

Пам 'ятайте!
При сирій та вітряній погоді тяга в димоході погіршується або створюється зворотна тяга. Якщо тяга погана, відсутня або зворотна - категорично забороняється користуватися приладами з відводом продуктів спалювання в димохід. Не нехтуйте правилами безпеки!

ПАТ «Лубнигаз»


Схожі матеріали:

Категорія: Сообщения
Переглядів: 2527 | Теги: димохід, газовий прилад, ПАТ «Лубнигаз», газ, правила, продукти спалювання, Споживач, побут

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg