Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   



 
Здоров'я Лікування Народні засоби
Перша допомога


Як відновити емаль зубів: домашні та професійні методи


Як відновити емаль зубів: домашні та професійні методи

Як відновити емаль зубів: домашні та професійні методиЕмаль є найбільш твердою частиною зубів і захищає їх від зовнішніх подразників. Якщо вона пошкоджена, її необхідно відновити. І чим раніше ви це зробите, тим краще.

Справа в тому, що в місця пошкодження емалі можуть проникнути хвороботворні бактерії, в результаті чого можуть з'явитися карієс і інші захворювання, які призводять до руйнування зуба.

Відновлення емалі зубів у домашніх умовах

На жаль, зубна емаль не володіє здатністю до саморегенерації, як, наприклад, кісткове зрощення або шкірний покрив. Однак на початковій стадії її пошкодження можна домогтися гарних результатів, зміцнюючи емаль самостійно.

Чистіть зуби пастою, яка містить фтор. Він не тільки сприяє зміцненню дентину і емалі, але і забезпечує краще засвоєння кальцію. Процес чищення зубів повинен бути неспішним. Постарайтеся, щоб паста на 3-5 хвилин "затрималася" в порожнині рота.

Масажуйте ясна круговими рухами чистими пальцями у напрямку справа наліво, а потім навпаки. Періодично захоплюйте ясна над кожним зубом і робіть легкі рухи у напрямку вниз-вгору. Ця процедура активізує кровообіг, покращуючи живлення тканини навколо зубів.

Щовечора полощіть рот сольовим розчином. Для приготування такого розчину розведіть в склянці теплої води одну столову ложку морської або звичайної харчової солі. В процесі полоскання затримуйте в роті розчин на 1-2 хвилини. Сіль сприяє затягуванню мікроскопічних тріщин на емалі.

Вживайте більше багатих кальцієм продуктів, особливо рослинного походження. Як з'ясували вчені, організм людини засвоює з молочних продуктів тільки 30% кальцію, а з продуктів рослинного походження (сочевиці, гороху, квасолі, капусти брокколі та ін.) - понад 50%. Виключіть зі свого раціону харчування каву, а також газовані і енергетичні напої, оскільки вони вимивають кальцій з організму. Утримайтеся від зайвого вживання м'яса, ковбаси та консервів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Очищение сосудов народными способами: три лучших рецепта

Перед тим як приступити до самостійного зміцненя емалі зубів, бажано проконсультуватися у стоматолога. Він дасть рекомендації, які саме препарати з вмістом фтору і кальцію найкраще підійдуть для вашої емалі, як правильно виконувати масаж ясен і т.д. Регулярно відвідуючи стоматологічний кабінет, ви зможете зберегти здоров'я і красу ваших зубів.

Способи відновлення зубної емалі в стоматологічній клініці

Якщо у вас руйнується емаль зубів, в стоматологічній клініці вам можуть запропонувати кілька методів щодо її зміцнення та відновлення.

Фторування підвищує стійкість емалі до шкідливого впливу кислоти, яка міститься в різних напоях і продуктах, сприяє усуненню хвороботворних бактерій в ротовій порожнині. Фторування - це також лікування емалі. Проводиться воно за допомогою двох способів.

У першому випадку на зубну поверхню наносяться фторвмісні лаки. Вони ефективно захищають емаль від негативного впливу різних подразників. Другий спосіб передбачає накладення на зуби лікувальних аплікаторів для її відновлення. Такі процедури повинні проводитися, щонайменше, 30 днів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Монгольский массаж солью поможет избавиться от болей в шее

Імплантація зубної емалі здійснюється на молекулярному рівні. Такий метод забезпечує посилений захист зубів, що володіють підвищеною чутливістю. Він дозволяє виправити форму зубів і неправильний прикус, надає емалі білосніжний відтінок.

Установка тонких фарфорових пластинок (виниров) застосовується при високому ступені руйнування поверхні зубів, а також при пожелтении емалі.

Ще один метод - нашарування на поверхню зуба спеціальних матеріалів для пломбування. Останні не тільки дозволяють відновити зруйновану частину зуба, але і ефективно маскують тріщини на емалі.

Наступний спосіб - реминерализація зубів, тобто нанесення на поверхню зуба спеціальної речовини з високим вмістом фтору, кальцію і інших корисних мінералів. Проникнення такої речовини в емаль відбувається досить повільно, при цьому вона зміцнюється і рівномірно ними насичується.

Після проведення повного курсу будь-якої з таких процедур відбувається відновлення і зміцнення емалі, а також поліпшується зовнішній вигляд зубів.


Схожі матеріали:

👁 3146
Категорія: Народні засоби
Теги: емаль, зуби



Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]



ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Як розвантажити шлунок після новорічних ...

/_pu/69/84788078.jpg

Основні секрети схуднення для жінок: Шля...

/_pu/70/95469255.jpg

Зона бікіні: як правильно доглядати

/_pu/70/22638654.jpg

Що потрібно їсти, щоб знизити ризик серц...

/_pu/70/78973269.jpg

Що таке база для нігтів та її види

/_pu/70/69796992.jpg

Что такое атрофия зрительного нерва?

/_pu/70/41935844.jpg

Як боротися з апатією: від цього стану н...

/_pu/70/38380339.jpg

Стрижки з дуже коротким чубчиком: кому й...

/_pu/70/39064184.jpg

Декілька порад для успішних кімнатних ро...

/_pu/70/86569805.jpg

Що посадити поряд із капустою, щоб захис...

/_pu/70/15949106.jpg

Чому ми засинаємо після сексу?

/_pu/70/72609186.jpg

Речі за якими ви можете визначити, чи за...

/_pu/70/43426323.jpg