Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Стакан молока захищає від хвороб серця

Люди, які вживають молоко щодня знижують ризик розвитку коронарних захворювань серця

Стакан молока захищає від хвороб серця

Якщо ви будете вживати по одній склянці молока в день, це допоможе захиститися від серцево-судинних захворювань. У любителів молока ймовірність коронарних хвороб або інсультів знижується на 14%.
 
Щоденний стакан молока істотно знижує небезпеку хвороб серця, як показало нове міжнародне дослідження. Його автори встановили, що любителі молока мають знижений показник холестерину, який блокує артерії і призводить до інфарктів або інсультів.

Стакан молока захищає від хвороб серця

 
Люди, які вживають молоко щодня знижують ризик розвитку коронарних захворювань серця на 14%, як продемонстрував аналіз записів про здоров'я понад 2 млн британців і американців. Ці висновки опубліковані на тлі появи все нових доказів того, що вживання молочних продуктів в реальності корисно для здоров'я. Цікаво, що раніше вчені стверджували протилежне - молоко і «молочка» шкідливі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи допомагає часник знижувати тиск: результати дослідження
 
При цьому автори нинішнього дослідження не змогли виявити зв'язку між регулярним вживанням молока і збільшенням показників холестерину. Відзначимо, що у шанувальників молока частіше була зайва вага, яка загрожувала ожирінням, діабетом і іншим розладами метаболізму. Але доказів зв'язку молока і діабету не виявлено. Зате молоко допомагає зміцнювати здоров'я кісток і забезпечує організм вітамінами і білками.


Схожі матеріали:

Категорія: Здоров'я
Переглядів: 217 | Теги: здоров'я, користь молока, молоко

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg