Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Зайва вага у віці 40 і старше: як стати стрункішою в середині життя?

Ризик появи зайвої ваги в середньому віці збільшується, цьому в тому числі сприяє фіз

Зайва вага у віці 40 і старше

Ризик появи зайвої ваги в середньому віці збільшується, цьому в тому числі сприяє фізіологія.

Будемо чесні, дуже багато людей починають повніти в проміжок між 30 і 40 роками, жінки часто обзаводяться зайвою вагою після 50 років, зіткнувшись з менопаузою. Ближче до середини життя, після 30-ти, людський організм починає втрачати м'язову масу. За десять років втрачається до 5 відсотків м'язів, які є спалювачами калорій. Втрачаючи м'язову масу, ми автоматично засвоюємо більше калорій.


Зайва вага у віці 40 і старше: як стати стрункішою в середині життя?
 

Тим часом фізично людське тіло в середині життя зовсім не має потреби в такому калорійному набиранны - більш того, йому потрібно ще менше, ніж було. Це пов'язано з тим, що при скороченні м'язової маси відбувається уповільнення метаболізму.

«У віці після 40 років вашому організму потрібно менше калорій, оскільки він починає спалювати їх набагато менше при зниженій активності. Ті надлишки калорій, які ви споживаєте, починають накопичуватися у вигляді жиру», - назвали експерти одну з причин зайвої ваги в інтерв'ю виданню Times Now.

Також сприяють збільшенню ваги у віці 40 і старше гормональні зміни. Особливо чутливі до них жінки: коли їх організм втрачає естроген, він починає утримувати жир, особливо на животі. У чоловіків з віком зменшується рівень тестостерону, також сприяючи збільшенню жирових відкладень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи можна пити простояне відкритим вино?

Чому не потрібно миритися із зайвою вагою. Старіння, збільшення жирової тканини - все це впливає на те, як тіло переробляє глюкозу або цукор, що виділяється з їжі для отримання енергії. Процеси такої переробки також можуть сповільнюватися, приводячи до збільшення рівня цукру в крові, розвитку предіабету і діабету 2 типу, що підвищує ризик серцевих захворювань та інших небезпечних станів, включаючи сліпоту, ампутації.

Як стати стрункішою в середньому віці

Спеціалісти дають три універсальних рекомендації:
 
✔️ Займатися фізичними навантаженнями. Необхідно рух, силові вправи - все, що розвиває і зміцнює м'язову тканину.

✔️ Отримувати досить білка. З віком цей елемент в їжі стає ще більш важливим, він допомагає запобігти швидку втрату м'язів. Тіла потрібно від 1 до 1,5 грамів білка на кілограм ваги. Його слід розподілити на весь денний раціон, споживаючи не менше 20-25 грамів білка за сніданком.

✔️ Зменшити споживання калорій. Навіть якщо ваша їжа виключно здорова, потрібно розуміти: споживання калорій не може бути таким же, як в молодості, інакше зайва вага неминучий.


Схожі матеріали:

Категорія: Здоров'я
Переглядів: 245 | Теги: схуднення, Вік, зайва вага

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Тренды обуви 2022: модели сапог женских ...

/_pu/62/13723496.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

Жіноча білизна: як правильно підібрати к...

/_pu/62/81683788.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg